StoryEditorwypadki

Byk ZABIŁ rolnika. Tragiczny wypadek w gospodarstwie w Bezwoli

30.05.2021., 10:05h
Do nieszczęścia doszło w jednym z gospodarstw rolnych w Bezwoli w pow. radzyńskim. Podczas pojenia byków, jedno z pięciu zwierząt zaatakowało 60-letniego mężczyznę i przygniotło go do ściany. Rolnik zginął na miejscu.

W gospodarstwie w Bezwoli byk przygniótł rolnika do ściany

Do nieszczęśliwego wypadku w trakcie prac przy zwierzętach doszło w piątek 29 maja 2021 roku po godz. 18 w jednym z gospodarstw rolnych we wsi Bezwola pod Radzyniem Podlaskiem (woj lubelskie).
– W tej części obory znajdowało się pięć byków – mówi aspirant Piotr Mucha, oficer prasowy radzyńskiej policji. – 60-letni mężczyzna jeszcze zdążył krzyknąć do syna, a ten ruszył na ratunek. Niestety, mimo akcji ratunkowej prowadzonej m.in. przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego hodowcy nie udało się uratować. W wyniku odniesionych obrażeń rolnik poniósł śmierć na miejscu.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności wypadku, w którym zginął rolnik

Na miejscu interweniowali policjanci oraz zespól ratownictwa medycznego. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciało 60-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Krzysztof Janisławski

Zdjęcie ilustracyjne, Pixabay.com

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
29. listopad 2023 02:39