StoryEditorWypadki

Ciężarówka z bydłem zablokowała S7 w kierunku Warszawy

14.01.2022., 16:01h
Przez kilka godzin S7 między Napierkami a Iławą (woj. mazowieckie) zablokowana była droga. Powodem przewrócona ciężarówka, która przewoziła bydło.

Nocny wypadek na S7. Ciężarówka z bydłem wywróciła się na drodze

W piątek w nocy na trasie szybkiego ruchu S7  między Napierkami a Mławą (woj. mazowieckie) miał miejsce wypadek drogowy. Na trasie przewróciła się ciężarówka przewożąca bydło. Do wywrotki pojazdu doszło około 1 w nocy. W wyniku zdarzenia zablokowany był ruch w kierunku Warszawy.

Długie utrudnienia

Długie utrudnienia komunikacyjne wynikały przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze oczekiwania na podstawienie kolejnej ciężarówki, do której można było przetransportować te zwierzęta, którym na skutek wypadku nic się nie stało oraz z uwagi na podniesienie pojazdu, do którego potrzebny był ciężki sprzęt.

Utrudnienia powypadkowe trwały do godziny 4 nad ranem.

Kalisz. Wywrotka ciężarówki przewożącej kury

Ciężarówka przewożąca około 2 tys. sztuk kur wpadła do rowu i się wywróciła. W wyniku wywrotki kilkaset ptaków padło na miejscu.

W nocy z poniedziałku na wtorek (20 na 21 grudnia), kilka minut przed godziną 2 nad ranem, do służby wpłynęło zawiadomienie o zderzeniu dwóch ciężarówek w miejscowości Świerczyna (woj. wielkopolskie). Na miejscu okazało się, że do żadnego zderzenia pojazdów nie doszło, chociaż oba znalazły się w przydrożnych rowach.

Jeden z pojazdów przewoził około 2 tys. sztuk kur. Niestety w wyniku wywrócenia się przyczepy pojazdu około 200 z nich padło na miejscu.

Michał Czubak
Fot.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
17. lipiec 2024 21:48