StoryEditorWypadki

DRAMAT podczas żniw: Kombajn przejechał rolnika i strażaka. 66-latek zginął

26.07.2022., 12:07h
Tragedia na Sądecczyźnie. Kombajn przejechał po 66-letnim rolniku i jednocześnie strażaku z OSP Zabrzeż. Jak doszło do tego tragicznego wypadku podczas żniw?

Nowy Sącz. Kombajn zabił 66-letniego rolnika

Do wypadku doszło w Zabrzeży (woj. małopolskie). Podczas prac żniwnych kombajn przejechał po 66-letnim rolniku. Początkowo służby wezwane na miejsce sądziły, że maszyna rolnicza jedynie potrąciła seniora. Ten przedstawił im inną wersję, mówiącą o tym, że został przez kombajn przejechany. Służby od 66-latka dowiedziały się o przebiegu wypadku.

Początkowo mężczyzna był przytomny i rozmawiał ze strażakami i medykami. W pewnym jednak momencie doszło do zapaści. Poszkodowany stracił przytomność, funkcje życiowe ustały. Rozpoczęła się walka o życie rolnika. Walkę tę przegrano – 66-latek zmarł po długiej reanimacji.

Ofiara to druh OSP Zabrzeż

Strażacy ochotnicy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabrzeżu potwierdzają, że ofiara wypadku to ich wieloletni członek.

„Z głębokim smutkiem i żalem powiadamiamy, iż w wyniku tragicznego wypadku odszedł z naszych szeregów na Wieczną Służbę, nasz kolega, długoletni członek OSP Zabrzeż, dh Zbigniew Janczura. Cześć Jego Pamięci.” – napisali w mediach społecznościowych.

Michał Czubak
Fot. OSP Zabrzeż

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. luty 2024 04:48