StoryEditorwypadki

Dramatyczny wypadek w gospodarstwie pod Ostrołęką. Ciężko ranny 4-letni chłopczyk

07.09.2020., 22:09h
W jednym z gospodarstw rolnych we wsi Rozwory pod Ostrołęką Rzekuń maszyna rolnicza wciągnęła nóżkę 4-letniego chłopca. Dziecko ciężko ranne do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Dziecko ranne w wypadku w gospodarstwie w Rozworach

W niedzielę 6 września 2020 roku około godz. 17.00 doszło do dramatycznego wypadku w gospodarstwie rolnym położonym w miejscowości Rozwory w gminie Rzekoń (powiat ostrołęcki, woj. mazowieckie). Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że nieszczęścia dotknęło rodzinę wychowującą troje dzieci: dwóje kilkulatków oraz niemowlę. Do wypadku miało dojść, kiedy matka dzieci była zajęta usypianiem najmłodszego, a dwójka starsza udała się do obory, aby popatrzeć jak ich ojciec pracuje. Niestety podczas pracy jedna z maszyn rolniczych pochwyciła i następnie wciągnęła nóżkę 4-latka.

Chociaż ojciec chłopczyka natychmiast wyłączył urządzenie, to i tak malec doznał poważnego urazu nogi. Żeby ratować kończynę na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał dziecko do szpitala w Warszawie.

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego wypadku.

 

Paweł Mikos

Fot. Śmigła w akcji

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 10:37