StoryEditorkonkurs

Jesteś uczniem szkoły rolniczej? Prześlij zdjęcie i wygraj smartfon

04.07.2021., 20:07h
Miałeś w ostatnim roku ciekawy praktyki jako uczeń klasy rolniczej? Podziel się z nami  swoimi wrażeniami i wygraj jedną z super nagród.

Co prawda zakończony rok szkolny był niezwykle trudny ze względu na obostrzenia covidowe, ale wierzymy, że nawet w tym okresie mogliście wziąć udział w ciekawych zajęciach praktycznych. Chcemy wspólnie z Wami właśnie takie chwile pokazać innym. Dlatego właśnie dla uczniów III i IV klas szkół rolniczych zorganizowaliśmy konkurs "Moja nauka zawodowa w roku szkolnym 2020/2021".

 

Pokaż jakie miałaś zajęcia praktyczne dla uczniów szkoły rolniczej

Żeby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy przesłać za pomocą naszej aplikacji TPR News fotografię ukazującą zajęcia i praktyki zawodowe, w których braliście udział w poprzednim roku szkolnym oraz napisać krótki komentarz do tych lekcji. W komentarzu warto napisać jak oceniasz takie zajęcia i co w nich było ciekawego. Zdjęcie może pokazywać Ciebie lub nawet całą klasę podczas lekcji, wyjazdu na praktyczne zajęcia w innych gospodarstwach, może to był intersujące zajęcia w laboratorium gospodarstwa lub praca w szkolnych warsztatach przy maszynach rolniczych. 

Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, które w roku szkolnym 2020/2021 byli uczniami klasy III lub IV szkoły o profilu rolniczym lub pokrewnym.  

 

Jakie nagrody można zdobyć w konkursie TPR News?

Jury konkursowe spośród nadesłanych zdjęć wybierze 3 najciekawsze fotografie i ich opisy. Oto jakie nagrody czekają na Uczestników:

  • I miejsce - smartfon + zestaw gadżetów Tygodnika Poradnika Rolniczego
  • II miejsce - głośnik bezprzewodowy + zestaw gadżetów Tygodnika Poradnika Rolniczego
  • III miejsce - słuchawki bezprzewodowe + zestaw gadżetów Tygodnika Poradnika Rolniczego

 

Jak pobrać aplikację Tygodnika Poradnika Rolniczego?

Warto zwrócić uwagę, że zdjęcia można przesłać jedynie za pośrednictwem TPR New czyli aplikacji Tygodnika Poradnika Rolniczego.

Jeśli jeszcze nie masz jeszcze naszej apki, wystarczy ją pobrać w Google Play: Pobierz TPR NEWS.

Jak masz już zainstalowaną aplikację, wystarcz wejść w menu główne apki i wybrać w niej zakładkę „Konkurs dla Uczniów” i następnie wypełnić formularz oraz dodać komentarz i zdjęcie konkursowe. Poszczególne kroki możesz zobaczyć  w galerii pod artykułem.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2021 roku.
Nagrody wręczymy zwycięzcom 22 września podczas Agro Show 2021 w Bednarach na stoisku Tygodnika Poradnika Rolniczego.

 

Paweł Mikos
Fot. pixabay

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
02. październik 2023 21:55