StoryEditorWypadki

Osobówka staranowała ciągnik z przyczepą. Groźny wypadek koło Krasnegostawu

30.11.2022., 00:00h
Groźny wypadek na krajowej siedemnastce koło Krasnegostawu w woj. lubelskim. W nocy z wtorku na środę KIA uderzyła w ciągnik wyjeżdżający z pola na drogę. Konieczna była interwencja pogotowia. Kto ucierpiał w wyniku zdarzenia?

Do wypadku doszło w Zakręciu koło Krasnegostawu tuż przed północą

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierowca Kii jadący w stronę Krasnegostawu zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola – informuje aspirant Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji. W wyniku uderzenia samochodu przyczepa ciągnika przewróciła się na bok.

Kierowca osobówki, 58-letni mieszkaniec Zamościa, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Natomiast kierowcy ciągnika, 22-latkowi z Krasnegostawu, na szczęście nic się nie stało. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, mężczyzna był trzeźwy.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia na DK „17”

Droga w miejscu, w którym doszło do wypadku była przez kilka godzin zablokowana na czas wykonywania czynności procesowych. Policjanci zorganizowali objazdy i ręcznie kierowali ruchem.

Mundurowi wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego wypadku. - Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach – przekazuje Jolanta Babicz.

Krzysztof Janisławski

Fot. Policja Krasnystaw

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. wrzesień 2023 07:51