StoryEditorKonkurs

Ostatnia szansa na zgłoszenia do konkursu TPR na Dzień Dziecka

13.05.2021., 07:05h
Lubisz malować, rysować, wyklejać, wydzierać itp.? To dla Ciebie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka redakcja „Tygodnika Poradnika Rolniczego” oraz firma Olimet Dariusz Bieganek organizują konkurs „Gospodarstwo rolne oczami dziecka”.

Konkurs dla dzieci z okazji Dnia Dziecka – na czym polega zadanie konkursowe?

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu samodzielnie pracy plastycznej. Dzieci proszone są o przeniesienie na papier swojego spojrzenia na gospodarstwo rolne, wykonanie zdjęcia pracy i przysłanie go do nas. Na zgłoszenia uczestnictwa w konkursie oraz zdjęcia prac czekamy do 16 maja br. Szczegóły dotyczące rejestracji i uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie Tygodnika Poradnika Rolniczego oraz w naszych mediach społecznościowych.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma walizkę z motywem zwierzątka, książeczkę „Jak to się kręci” oraz puzzle. Troje dzieci, które zdobędzie drugie miejsce, dostanie plecak z motywem zwierzątka, książeczkę „Jak to się kręci” oraz puzzle. Na trzech zdobywców trzeciego miejsca czekają zestawy dziecięcych naczyń bambusowych z motywem zwierzątka oraz książeczki. To nie koniec – wszystkie dzieci, które wyślą zdjęcie pracy, a nie zajmą miejsca na podium, otrzymają miniplecaki do kolorowania z kredkami.

Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 1 czerwca w mediach społecznościowych i w 24. numerze TPR.

Magdalena Szymańska
Fot. Freepick

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
26. wrzesień 2023 04:00