StoryEditorWiadomości rolnicze

PROCAM CUP 2021 – aż 65 dziecięcych drużyn zgłosiło się do turnieju

10.07.2021., 11:07h
W ubiegłym roku ze względu na sytuację epidemiczną w kraju rywalizacje sportową PROCAM CUP zastąpiły treningi poprowadzone przez znanych szkoleniowców, na czele z Marcinem Dorną, trenerem Reprezentacji Polski do lat 16. W tym roku zachowując wszelkie środki ostrożności, organizatorzy postanowili wrócić do pierwotnej idei, a więc turnieju piłkarskiego.

Jubileuszowy V ogólnopolski turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi PROCAM CUP 2021 organizowanej przy współpracy firm Procam Polska oraz BASF Polska wystartował w tym roku 27 czerwca. Aktualności z tych rozgrywek, wyniki spotkań i tabele klasyfikacji można śledzić na stronie www.procamcup.pl.

PROCAM CUP 2021: zgłosiło się aż 65 drużyn

Do udziału w turnieju PROCAM CUP 2021 zgłosiło się łącznie 65 zespołów. Dokonano losowania drużyn, które ostatecznie zawalczą o wyjazd na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski.

Zainteresowanie naszą tradycyjną imprezą jest bardzo duże, dlatego w tym roku zwiększamy liczbę turniejów i do udziału kwalifikujemy 42 zespoły (dotychczas grało 36 drużyn). W sportowej rywalizacji udział weźmie ponad tysiąc uczestników z całej Polski – mówi Tomasz Kajzer, kierownik działu marketingu firmy Procam Polska.

Ostatecznie, zgodnie z regulaminem turnieju, o tym, które drużyny w nim wystąpią zadecydowało losowanie.

Ogromne zainteresowanie turniejem to dowód na to, że nasza idea ma sens. Chcemy w ten sposób zaszczepiać w dzieciach z małych miejscowości i wsi miłość do sportu. Udział w naszym turnieju może być również przepustką do wspaniałej kariery piłkarskiej – mówi Artur Juszczyński, dyrektor sprzedaży w firmie BASF Polska.

Dla wszystkich drużyn przygotowane zostaną kompletne stroje piłkarskie, które przekazane zostaną drużynom na własność.

Trwają eliminacje regionalne PROCAM CUP 2021

Pierwszy turniej regionalny w ramach tegorocznej edycji PROCAM CUP 2021 odbył się 27 czerwca br., w którym najlepszą drużyną w zachodniopomorskim Karlinie okazali się zawodnicy z drużyny Gryf Kamień Pomorski. W tym turnieju najlepszymi zawodnikami i zawodniczką zostali: Jakub Radomski (Bosko Sulęcin), Juliusz Lange (Orliki Sokół Karlino), Igor Procyk (Sokół Pyrzyce), Antoni Sandzewicz (Gryf Kamień Pomorski), Piotr Kaczmarek (Sparta Gryfice) oraz Ewa Goc (Pomorzanin Krąpiel).

Odbył się już turniej w Krobi (woj. wielkopolskie), w którym najlepsza okazała się drużyna UKS Orlik Mosina i w Środzie Śląskiej (woj. dolnośląskie), w którym zwyciężyła drużyna MKP Wołów. Przed nami jeszcze zaplanowane rozgrywki drużyn w Ciechocinku w woj. kujawsko-pomorskim (12 lipca), w Ryjewie w woj. pomorskim (14 lipca), w Łańcucie w woj. podkarpackim (30 lipca) i w Nowych Proboszczewicach w woj. mazowieckim (1 sierpnia). A potem najlepsi z najlepszych wezmą udział w rozgrywkach finałowych PROCAM CUP 2021 w Ustce, a emocji z pewnością nie zabraknie do ostatniego gwizdka.

A to zacięte zmagania w pierwszym tegorocznym turnieju PROCAM CUP 2021, który odbył się 27 czerwca br. w zachodniopomorskim Karlinie

  • A to zacięte zmagania w pierwszym tegorocznym turnieju PROCAM CUP 2021, który odbył się 27 czerwca br. w zachodniopomorskim Karlinie

Marek Kalinowski
Zdjęcie: PROCAM CUP 2021

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. wrzesień 2023 20:35