StoryEditorPolska

Robert Lewandowski zaczyna grę w rolnictwie. W co zainwestuje?

17.01.2021., 20:01h
Robert Lewandowski zamierza zainwestować w jedną z firm związanych z rolnictwem. Jakie produkty dla rolników będzie oferować spółka, w którą inwestuje kapitan polskiej reprezentacji?

Robert Lewandowski inwestuje w Bio-Lidera, firmę biotechnologiczną

We wtorek 19 stycznia 2021 roku ma się odbyć konferencja prasowa, podczas której zostanie zaprezentowany nowy biznes Roberta Lewandowskiego. Jednak już dzisiaj możemy zdradzić w jaka firmę chcę zainwestować gwiazda Buyer Monachium i reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Lewy” ma 1/3 udziałów w firmie Bio-Lider, która powstała dzięki połączeniu ze spółką Bio-Gen działającą na rynku od około 30 lat. W ofercie Bio-Gen są m.in. biopreparaty dla rolnictwa, sadownictwa, hodowli zwierząt oraz rekultywacji zbiorników wodnych.

Wśród tych produktów można znaleźć m.in. stymulator wzrostu zbóż, preparaty ograniczające żerowanie nicieni czy śmietki kapuścianej, ale także probiotyki dla bydła, dla drobiu czy trzody chlewnej.

 

Biznesy Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej

Robert Lewandowski opiera swoją przyszłość nie tylko na wynikach na boisku piłkarskim. Wspólnie z żoną, Anią Lewandowską, swoje zyski pomnaża dzięki udziałom w reklamach i polecaniu wybranych marek.
Pod własną marką RL9 oferuje m.in. kawę oraz napojów izotonicznych RL9pro. Z kolei jego żona promuje żywność pod marką Foods by Ann.
Lewandowski jest też współwłaścicielem restauracji w Warszawie. Część środków miał też ulokować w firmach budujących apartamenty.
Zainwestował także w grę na smartphony oraz aplikację do sprzedaży i kupowania odzieży używanej, ale nie tej z nawą na literę „V”.
A to tylko część z biznesowej aktywności Lewandowskich.

Paweł Mikos, Dominika Mulak
Fot. Materiały prasowe.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. wrzesień 2023 21:01