StoryEditorWypadki

Rolnik czyścił opryskiwacz. Zginął ZMIAŻDŻONY przez maszynę

10.10.2022., 10:10h
49-letni rolnik nie miał szans. Zginął zmiażdżony przez opryskiwacz. Do wypadku doszło 8 października w Brzeźnie Starym (woj. wielkopolskie).

Wągrowiec. Tragicznie zakończone prace konserwacyjne. Nie żyje 49-letni rolnik

Wykonując wszelkie prace porządkowe przy sprzęcie rolniczym należy zachować szczególną ostrożność. Być może właśnie tego zabrakło 8 października. Tam na prywatnej posesji w Brzeźnie Starym (woj. wielkopolskie) zginął 49-letni mężczyzna. Gospodarz wykonywał prace konserwacyjne przy opryskiwaczu. Wówczas z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn, opryskiwacz przygniótł 49-latka, zabijając go na miejscu.

Na ratunek dla rolnika nie było najmniejszych szans. Wezwana na miejsce wypadku straż wydobyła ciało spod opryskiwacza, a lekarz stwierdził zgon poszkodowanego.

Policja z Wągrowcu prowadzi czynności wyjaśniające tragiczną śmierć 49-latka.

W Brzeziu rolnik ZGINĄŁ przygnieciony przez ciągnik

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w sobotę 24 kwietnia koło południa. Służby zostały zadysponowane do osoby przygniecionej przez ciągnik rolniczy. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej OSP, JRG 3 Kraków oraz oficera operacyjnego miasta Krakowa jak i zespół pogotowia ratunkowego.

Z pojazdu, którym poruszał się traktorzysta odpadło koło i ciągnik z przyczepą wywrócił się. Tak nieszczęśliwie się złożyło, że pojazd przygniótł kierującego.

Michał Czubak

Fot. OSP Brzeźno Stare

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
16. czerwiec 2024 23:19