StoryEditorPolicja

Staranował ciągnikiem sklep. Nie miał prawka, za to był pijany

14.04.2020., 17:04h
Pijacki rajd traktorzysty zakończył się na ścianie hipermarketu. 36-letni kierowca ciągnika nie dość, że był pijany, to jeszcze nie posiadał uprawnień do kierowania i ciążył na nim zakaz sądowy.

Hrubieszów: Pijany traktorzysta rozbił się na ścianie hipermarketu

Niecodzienną kolizję drogową obsługiwali policjanci z KPP w Hrubieszowie (woj. lubelskie). Mundurowi wezwani zostali do zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego, który wjechał w ścianę hipermarketu. Oprócz policji konieczna była również interwencja pogotowia ratunkowego.

Po pijaku w ciągniku. Bez prawka i z zakazem sądowym

Po opatrzeniu kierującego ciągnikiem przez załogę pogotowia sprawą zajęli się policjanci. Mundurowi szybko sprawdzili trzeźwość traktorzysty. 36-letni kierujący był pijany. Miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że 36-latek nie powinien prowadzić pojazdów mechanicznych - uprawnienie do kierowania stracił już wcześniej.

Ponadto na traktorzyście ciąży sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi, który miał zostać mu zdjęty dopiero w 2021 roku. W obliczu kolejnych przestępstw, jakie popełnił, 36-latek musi liczyć się z tym, że zakazy zostaną mu przedłużone.

Michał Czubak
fot. KPP Hrubieszów
źródło: KPP Hrubieszów
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
02. październik 2023 00:42