StoryEditorTargi

Targi Agrotech Kielce 2021 nie odbędą się w połowie marca

15.02.2021., 11:02h
Targi Kielce, organizator Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech poinformowały, że wystawa maszyn rolniczych zaplanowana na połowę marca nie odbędzie się w tym terminie. Ich organizacja została przesunięta na inny czas ze względu na epidemię koronawirusa.

Agrotech Kielce odwołane po raz kolejny przez koronawirusa

Od 12 do 14 marca 2021 roku miała odbyć się XXVI edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz XX edycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las–Expo. Jednak ze względu na niepewną epidemiologiczną organizator, czyli Targi Kielce poinformował o przesunięciu imprezy rolniczej na inny termin.

Pomimo tego, że do planowanej daty targów pozostał jeszcze miesiąc, chcemy uniknąć sytuacji przekładania ich terminu na kilka dni przed rozpoczęciem wydarzeń. Nasze działanie jest podyktowane troską o zdrowie, ale także o bezpieczeństwo biznesowe i wizerunkowe Państwa - naszych Klientów – napisali organizatorzy Agrotechu w oświadczeniu.

 

Kiedy odbędą się targi Agrotech Kielce?

W swoim komunikacie Targi Kielce nie wskazują jeszcze konkretnej daty, kiedy mogą odbyć się przesunięte targi rolnicze.

– Nową datę podamy kiedy zniesione zostaną w kraju obostrzenia związane z zakazem organizacji targów. Wierzymy, że działania te przyniosą wymierne efekty, a po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej hale Targów Kielce wypełnią się Wystawcami i Zwiedzającymi, nic nie zastąpi bowiem w biznesie zaufania budowanego podczas bezpośrednich spotkań  – podają organizatorzy.

Takiej ostrożności co do podawania konkretnej daty nie można się dziwić, bowiem Agrotech 2020 były pierwszymi spośród dużych targów rolniczych w Polsce, które zostały odwołane ze względu na epidemię koronawirusa. Wówczas jednak impreza była odwołana na kilka dni przed jej startem.
Na dodatek organizatorzy podawali inne możliwe terminy przeprowadzenia wystawy rolniczej, ale ze względu na obostrzenia sanitarne nie udało się ich przeprowadzić.

 

Paweł Mikos
Fot. Archiwum Agrotech Kielce

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 07:51