Zapowiedź Forum Rolników i Agrobiznesu 2023fot. mat. organizatora
StoryEditorFORUM ROLNICZE

Przyjedź na Forum Rolników i Agrobiznesu 2023

21.11.2023., 08:30h
Podobnie jak w ubiegłych latach, tegoroczne Forum Rolników i Agrobiznesu odbędzie się w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hasłem przewodnim wydarzenia jest: „Ziemia w opałach – jak zapewnić wodę, żywność i dobre środowisko – kluczowe znaczenie rolnictwa”. Organizatorem forum jest „Top Agrar Polska”.

Jakie perspektywy dla gospodarstw?

Podczas sesji głównej swoją wiedzą na temat gospodarki i perspektyw na rozwój z uczestnikami konferencji podzieli się prof. Grzegorz Kołodko – były wicepremier i minister finansów. Z kolei w debacie na temat rozszerzenia Unii Europejskiej na wschód, liberalizacji handlu oraz konsekwencjach takiego scenariusza dla rolnictwa dyskutować będą Jan Krzysztof Ardanowski, Artur Balazs, Michał Kołodziejczak, Pekka Pesonnen (sekretarz generalny COPA COGECA), dr Jerzy Plewa i Robert Telus.

Trzy sesje tematyczne. O czym?

W tym roku przygotowano trzy sesje tematyczne dotyczące uprawy i techniki, sesję „Świnie i mleko” oraz sesję dotyczącą zrządzania i organizacji.

Prenumeratorzy mają taniej

Opłata organizacyjna za uczestnictwo w Forum, czyli udział w sesji głównej i wybranej sesji tematycznej, a także lunch i słodki poczęstunek, dla prenumeratorów wynosi 49 zł/osobę. Cena regularna – bez prenumeraty – to 249 zł/os. Pełen program Forum oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie forum.

Forum Rolników i Agrobiznesu 2023 odbędzie się 28 listopada.

Magdalena Szymańska

fot. mat. organizatora

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 10:41