StoryEditorWypadki

Tragiczny wypadek. Radny przygnieciony przez ciągnik

21.06.2021., 15:06h
W minioną sobotę w Wólce Rokickiej doszło do śmiertelnego wypadku. Na podwórku posesji przewrócił się ciągnik rolniczego, który przygniótł kierującego nim mężczyznę. Ofiara to radny gminy Lubartów.

Lublin. 52-letni radny gminy Lubartów zginął przygnieciony przez ciągnik

Śmiertelny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego miał miejsce w minioną sobotę w Wólce Rokickiej (woj. lubelskie). W wyniku fatalnego wypadku podczas prac porządkowych na terenie swojej posesji zginał 52-letni radny gminy Lubartów. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło najprawdopodobniej podczas wykonywania prac porządkowych i próbie wyrwania z ziemi krzewu z korzeniami. Wtedy miało dojść do przewrócenia się ciągnika rolniczego i śmiertelnego przygniecenia radnego.

Władze gminy składają kondolencje

Gminne władze z Lubartowa na oficjalnie stronie internetowej gminy opublikowały krótki wpis poświęcony osobie radnemu. Możemy w nim przeczytać:

W sobotę 19 czerwca zmarł Robert Piętka. Był radnym Rady Gminy Lubartów od 2006 roku. W kadencji 2010-2014 był Przewodniczącym Rady Gminy Lubartów, a w obecnej kadencji 2018-2023 Wiceprzewodniczącym.

W ostatnich latach zawodowo związany był z Zakładem Usług Komunalnych i Mieszkaniowych w Lubartowie, czyli jednostką organizacyjną Gminy Lubartów.

Robert Piętka zginął tragicznie.”

Michał Czubak
Fot. PSP Lubartów

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
09. czerwiec 2023 05:05