StoryEditorWiadomości rolnicze

W nowym TPR: jak producenci mleka oszczędzają czas i pieniądze?

25.04.2022., 14:04h
W najnowszym numerze (18/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, jak dostawcy mleka do OSM Siedlce oszczędzają czas i pieniądze. Wyjaśniamy również, jak odchwaszczać kukurydze powschodowo. Sprawdzamy też, jak sprawuje się Ursus 1634 z elektrycznie sterowanym podnośnikiem i klimatyzowaną kabiną u rolnika na Podkarpaciu.

Jak producenci mleka oszczędzają czas i pieniądze?

W numerze 18/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  przeczytacie o tym, że producenci mleka z Mazowsza, Ewa i Jacek Jastrzębscy stale decydują się na inwestycje. Chcą w ten sposób zmniejszyć pracochłonność, a także zredukować koszty produkcji. Jak dostawcy mleka do OSM Siedlce oszczędzają czas i pieniądze? 

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 18/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • jak odchwaszczać kukurydze powschodowo,
  • jak odpowiednio przygotować wodę do oprysku,
  • Ursus 1634 z elektrycznie sterowanym podnośnikiem i klimatyzowaną kabiną,
  • strefy ASF zmniejszają się, ale problem pozostaje,
  • eksport w Unii Europejskiej napędza ceny skupu mleka,
  • w KGW w Bukowie pierwsze skrzypce gra 22-latek.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. wrzesień 2023 15:17