StoryEditorKonkurs

Weź udział w konkursie i wygraj 6 tys. zł na opony rolnicze

21.02.2022., 11:02h
Tygodnik Poradnik Rolniczy oraz firma Kabat Tyre, polski producent opon rolniczych i przemysłowych ogłszają konkurs "Wygraj opony do ciągnika". Pula nagród to aż 12 tys. złotych. A co zrobić, żeby zdobyć jedną z głónych nagród?

Jak można wygrać voucher na opony rolnicze?

„Tygodnik Poradnik Rolniczy” oraz firma Kabat Tyre, polski producent opon rolniczych i przemysłowych, ogłaszają konkurs „Wygraj opony do ciągnika”. Pula nagród to aż 12 tys. zł. Co zrobić, żeby zdobyć jedną z głównych nagród?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić krótką ankietę na temat posiadanych ciągników i opon rolniczych. Pytania dotyczą chociażby tego, jakich ciągników oraz opon rolnik używa w swoim gospodarstwie oraz skąd czerpie wiedzę na temat opon. Jest także pytanie dotyczące rolniczych youtuberów.

W ramach zadania konkursowego należy w jak najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego polskie opony są najlepsze?”.

W konkursie TPR i Kabat Tyre aż 12 tys. złotych do wygrania

Dla autorów trzech najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody o łącznej wartości 12 tys. zł:

  • za zajęcie I miejsca voucher na opony rolnicze o wartości 6 tys. zł,
  • za zajęcie II miejsca voucher na opony rolnicze o wartości 4 tys. zł,
  • za zajęcie III miejsca voucher na opony rolnicze o wartości 2 tys. zł.

Zestawy upominków dla uczestników konkursu 

Co więcej, każdy uczestnik konkursu, który wypełni całą ankietę oraz udzieli wszystkich zgód marketingowych, otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci zestawu upominków od TPR i Kabat, w tym m.in. „Zeszyt ewidencji zabiegów ochrony roślin”, publikację „Tygodnika”, kamizelkę odblaskową Kabat i inne gadżety.

Jak można wziąć udział w konkursie?

Na wszystkie zgłoszenia konkursowe czekamy od 21 lutego do 26 kwietnia 2022 roku.

Odpowiedzi na zadania konkursowe można udzielać w formularzu na naszej stronie: www.tygodnik-rolniczy.pl/konkurs-opony.

Można także wziąć udział w konkursie w bardziej "tradycyjny" spośób i przesyłać do nas wypełnioną ankietę, która znajduje się na str. 2 numeru 9/2022 Tygodnika Poradnika Rolniczego. Zgłoszenie drukowane należy wysłać na adres naszej redakcji: „Tygodnik Poradnik Rolniczy”, ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań z dopiskiem „Konkurs opony”.

Życzymy miłej zabawy i powodzenia.

Paweł Mikos

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. luty 2024 16:26