StoryEditorZaproszenie

Wspólna Polityka Rolna i przyszłość europejskiego rolnictwa – webinarium

18.06.2021., 16:06h
Już w kolejny piątek odbędzie się webinarium z udziałem m.in. Janusza Wojciechowskiego, Komisarz ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UE, Grzegorz Puda - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jedne z ważniejszych wydarzeń w branży rolniczo-spożywczej Europejskiego Forum Rolniczego

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agro Promotion zapraszają do udziału w webinarze nt. celów Wspólnej Polityki Rolnej oraz przyszłości europejskiego rolnictwa.

Znamienici goście i prelegenci

Do udziału w dyskusji pt. „Cele WPR a przyszłość europejskiego rolnictwa" zostali zaproszeni m.in. Janusz Wojciechowski - Komisarz ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UE, Grzegorz Puda - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Polska), Artur Balazs - Przewodniczący Kapituły Fundacji EFRWP, b. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Polska), Julia Klöckner - Minister Rolnictwa i Polityki Żywnościowej (Niemcy) oraz Julien Denormandie - Minister Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Leśnictwa (Francja).

Dyskusja poświęcona WPR

Podczas dyskusji z politykami odpowiadającymi za kształt Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) na lata 2021-2027 zostaną poruszone najważniejsze wyzwania stojące przed polskim i europejskim rolnictwem.

Gdzie oglądać online?

Transmisję online z debaty z udziałem zaproszonych gości można śledzić na stronie internetowej forum jasionka oraz na Facebooku w specjalnie tym celu utworzonym wydarzeniu. Wydarzeniu patronuje Redakcja "Tygodnika Poradnika Rolniczego".

Wspólna Polityka Rolna i przyszłość europejskiego rolnictwa – webinarium

Michał Czubak
Fot. EFR

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 19:22