StoryEditorkonkurs

Wygraj oficjalną piłkę Euro 2020 z podpisem redaktorów naczelnych TPR

11.06.2021., 17:06h
Wiadomo, że polski rolnik jest najlepszy na świecie. Ale czy nasi piłkarze okażą się najlepsi na Euro? Już wkrótce przekonamy się o tym. A już teraz możesz wygrać jedną z piłkę Euro 2020  i to z podpisem redaktorów naczelnych Tygodnika Poradnika Rolniczego. Co trzeba zarobić, aby zdobyć tę piłkę?

Oddamy oficjalną piłkę EURO 2020 w dobre rolnicze ręce

Wielu rolników to zagorzali kibice piłkarscy, w tym także polskiej reprezentacji. Dlatego redakcja „Tygodnika Poradnika Rolniczego” postanowiła dodatkowo wesprzeć fanów piłki nożnej na wsi i chcemy w Wasze ręce oddać wyjątkowy prezent – oficjalną piłkę Euro 2020. Na dodatek na piłce znajdą się podpisy obu redaktorów naczelnych „Tygodnika Poradnika Rolniczego”: Krzysztofa Wróblewskiego i Pawła Kuroczyckiego.

Sama piłka została zaprezentowana w listopadzie 2019 roku i nazywa się Uniforia. UEFA podaje, że w ten sposób ma pokazywać jedności i euforię jaką może przynieść gra w piłkę. Projekt piłki przedstawia odważne, czarne linie w stylu pędzla biegnące przez piłkę, które zdaniem UEFA ma symbolizować zacieranie się granic , z kolei błyskawice z  jasnych kolorów mają pokazywać różnorodność kulturową miast gospodarzy Euro. Warto podkreślić, że EURO 2020 zostanie zorganizowane aż w 11 miastach z różnych państw.

 

Kto wygra mecz? Wytypuj wynik i strzelców i wygraj piłkę EURO 2020

Żeby zdobyć ten przedmiot pożądania niemal każdego kibica wystarczy:

  • przewidzieć trafnie rezultat spotkania Polska: Słowacja, które odbędzie się 14.06.2021 r.
  • wytypować nazwisko strzelca pierwszej bramki w tym meczu.

Osoba, która jaki pierwsza prześle do nas prawidłowe zgłoszenie, czyli wytypuje poprawny wynik i piłkarza, który strzeli pierwszą bramkę, otrzyma od nas w prezencie oficjalną piłkę Euro 2020 z podpisem redaktorów naczelnych "Tygodnika Poradnika Rolniczego".  W sytuacji, gdyby mecz Polska – Słowacja zakończyłby się bezbramkowym remisem, wówczas nagrodę zdobędzie osoba, która najszybciej przesłała do nas prawidłowo wytypowany rezultat spotkania Polska – Słowacja z 14 czerwca 2021 roku.

 

Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy wypełnić poniższy formularz.

REGULAMIN KONKURSU

Fot. UEFA EUEO 2020/Twitter

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. kwiecień 2024 15:48