Kierujący ciągnikiem w stanie ciężkim trafił do szpitala.fot. PSP Złotów
StoryEditorwypadki

40-latek wypadł z ciągnika. Traktor po nim przejechał

12.06.2024., 11:00h
Przejeżdżający obok świadek zauważył rannego mężczyznę leżącego obok ciągnika rolniczego.

Nowy Dwór Gdański. Wypadek z udziałem ciągnika rolniczego

Funkcjonariusze policji powiadomieni zostali przez świadka. Po przybyciu na miejsce zastali dramatyczny widok. Kierowca ciągnika, 40-letni mężczyzna, wypadł z pojazdu podczas jazdy, a następnie został przejechany przez własny ciągnik. Policjanci natychmiast udzielili rannej ofierze pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali ratowników medycznych.

Poszkodowany w stanie krytycznym

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że stan poszkodowanego był krytyczny. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w stanie zagrażającym jego życiu. W toku dalszych ustaleń okazało się, że 40-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Policja pobrała od rannego krew do badań, aby ustalić, czy w chwili wypadku znajdował się pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Obecnie trwa dochodzenie mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego nietypowego zdarzenia.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Świadkowie proszeni są o zgłaszanie się na posterunek policji w Nowym Dworze (woj. pomorskie), aby pomóc w rekonstrukcji przebiegu wypadku. Każda informacja może okazać się cenna w ustaleniu pełnego obrazu tego tragicznego wydarzenia.

Do wypadku doszło 10 czerwca.

Michał Czubak

fot. ilustrujące / PSP Złotów

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 03:29