Fot. OSP Wilków
StoryEditorWYPADKI

Bus staranował ciągnik. Traktorzysta został uwięziony pod maszyną

23.05.2023., 09:30h
W minioną sobotę przed południem w Wilkowie Drugim (woj. mazowieckie) miał miejsce koszmarny wypadek z udziałem ciągnika i busa. Traktor po zderzeniu z samochodem przewrócił się na bok i przygniótł kierującego nim mężczyznę.

Grójec. Zderzenie ciągnika z samochodem typu bus

Do wypadku w Wilkowie Drugim w gminie Błędów doszło w sobotę 20 maja przed południem. Zderzenie pojazdów miało miejsce na trasie wojewódzkiej Wilków – Biała Rawska. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznał kierujący ciągnikiem z przyczepką, który karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Kierujący pod ciągnikiem

Zgłoszenie, jakie otrzymały służby wskazywało, że poszkodowany kierowca ciągnika rolniczego z przyczepką, który zderzył się z busem, miał znajdować się przygnieciony pod ciągnikiem rolniczym.

Gdy na miejsce dotarły pierwsze strażackie zastępy, nie potwierdzono tego faktu. Ustalono natomiast, że rzeczywiście traktorzysta znalazł się pod maszyną, ale zanim na miejsce dotarły służby ratownicze, został on spod niej wydobyty i przekazany załodze karetki pogotowia. Karetka rannego traktorzystę zabrała do szpitala.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Grójca.

Michał Czubak

Fot. OSP Wilków

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. czerwiec 2024 20:03