fot. OSP Dąbrowa nad Czarną
StoryEditorWYPADKI

Chciał naprawić Bizona. Został przez niego zmiażdżony. 61-latek w szpitalu

27.07.2023., 10:30h
W minioną środę doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia we wsi Wiatka (woj. łódzkie). Mężczyzna, mający 61 lat, został poważnie ranny, gdy kombajn, którym naprawiał, nagle zsunął się na niego.

Piotrków Trybunalski. Na 61-latka z Wiatki zsunął się kombajn

Wypadek miał miejsce w minioną rodę 25 lipca w godzinach przedpołudniowych. Doszło do niego podczas próby naprawy kombajnu zbożowego. Według wstępnych ustaleń policji, maszyna zsunęła się z podnośnika i przygniotła pracującego pod nią mężczyznę. Natychmiast po zdarzeniu na miejsce skierowano funkcjonariuszy policji oraz strażaków, którzy udzielili pomocy poszkodowanemu 61-latkowi.

Podniesiono kombajn i wydobyto spod niego rannego rolnika

Po przybyciu straży pożarnej udało się podnieść kombajn, a 61-latek został przetransportowany do szpitala. Jego stan jest poważny, dlatego konieczne było udzielenie mu natychmiastowej pomocy medycznej.

Na miejscu wypadku pracowało kilka strażackich zastępów oraz załoga karetki pogotowia ratunkowego. Obecni byli również policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Najprawdopodobniej jednak było to zdarzenie o charakterze nieszczeliwego wypadku, bez udziału osób trzecich.

Michał Czubak
fot. OSP Dąbrowa nad Czarną

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. czerwiec 2024 05:17