fot. Policja Podlaska
StoryEditorŚMIERTELNY WYPADEK

Dramat na Podlasiu. Skoda wbiła się w ciągnik z rozrzutnikiem. Zginął 37-latek

09.11.2023., 07:30h
8 listopada na trasie DK 66 nieopodal miejscowości Wyliny - Ruś samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. W wyniku wypadku na miejscu zginął 37-latek.

Wysokie Mazowieckie. Śmiertelne zderzenie Skody z ciągnikiem rolniczym

37-latek poniósł śmierć na miejscu w wyniku wypadku, w którym uczestniczył. Wypadek ten miał miejsce na drodze krajowej nr 66 na wysokości miejscowości Wyliny-Ruś (woj. podlaskie). Zderzyły się tam samochód osobowy marki Skoda oraz ciągnik rolniczy marki Zetor z rozrzutnikiem.

Skoda wbiła się w rozrzutnik

Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów. Te prosto z miejsca zdarzenia nie dają całego obrazu sytuacji, ale pokazują mechanizm wypadku. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda 37-latek uderzył w poprzedzający go ciągnik rolniczy Zetor z rozrzutnikiem kierowany przez 65-latka - podaje Anna Zaremba z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

Policja potwierdza również, że kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy. Stan trzeźwości 37-latka ze Skody będzie ustalany post mortem na podstawie wyników badań krwi.

Michał Czubak

fot. Policja Podlaska

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. czerwiec 2024 03:31