fot. KMP Krosno
StoryEditorwypadek

Groźny wypadek na granicy. Samochód potrącił protestującego rolnika

28.02.2024., 13:30h
Kolejny raz doszło do zdarzenia drogowego na rolniczym proteście. Tym razem samochód osobowy wjechał w protestujących rolników w rejonie przejścia granicznego w Barwinku.

Krosno. Ciężarówka potrąciła protestującego rolnika

W rejonie przejścia granicznego w Barwinku (woj. podkarpackie) doszło dzisiaj przed godziną 7.00 do poważnego zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 38-letni pieszy uczestniczący w proteście rolników. Kierowca ciężarowego pojazdu marki Iveco, mając zamiar ominąć rolniczą blokadę, potrącił mężczyznę.

- Poszkodowany w zdarzeniu 38-letni rolnik został opatrzony przez zespół ratownictwa medycznego. Obrażenia jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy byli trzeźwi - podaje biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Kierowca ciężarówki zatrzymany przez policję

59-letni kierowca Iveco został szybko zatrzymany przez policję, która pracowała na miejscu zdarzenia. W trakcie zatrzymywania pojazdu, kierowca otworzył drzwi, powodując dodatkowe uszkodzenia pojazdu marki DAF, który w tym czasie przejeżdżał przez przejście graniczne. 59-letni obywatel Serbii za spowodowanie dwóch kolizji z pieszym oraz innym samochodem ciężarowym został ukarany wysokim mandatem.

Michał Czubak

fot. KMP Krosno

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
16. kwiecień 2024 08:30