fot. Policja Ostrów Mazowiecka
StoryEditorwypadki

Roztrzaskany ciągnik i ranny rolnik. Wszystko przez kierowcę dostawczaka

15.04.2024., 11:20h
65-letni traktorzysta został ranny w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej numer 292 w sąsiedztwie Ostrowi Mazowieckiej (woj. mazowieckie).

Ostrów Mazowiecka. Dostawczak wjechał w ciągnik rolniczy

Do wypadku doszło w miniony piątek. Zdarzenie miało charakter dość zaskakujący, bowiem zarówno traktor jak i bus poruszały się w tym samym kierunku. Ciągnik rolniczy znajdował się przed dostawczym samochodem, a mimo to nie doszło do najechania na tył poprzedzającego pojazdu, tylko zdarzenie miało zupełnie inny przebieg. I nie jest tu winien traktorzysta - co jest warte podkreślenia.

Kierujący busem uderzył w ciągnik rolniczy

Jak wstępnie ustaliła policja, winę za zderzenie pojazdów ponosi kierujący samochodem dostawczym. "Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący busem renault trzeźwy 41-latek z woj. podlaskiego podczas nieprawidłowo wykonanego wyprzedzania zderzył się z jadącym w tym samym kierunku ciągnikiem rolniczym którym kierował 65-latek z powiatu ostrowskiego. Z uwagi na obrażenia do szpitala przewieziono kierującego ciągnikiem. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego i kryminalni. W związku z tym zdarzeniem przez dłuższy czas występowały utrudnienia." - podają policjanci z Ostrowi Mazowieckiej.

Michał Czubak

fot. Policja Ostrów Mazowiecka

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. czerwiec 2024 18:53