fot. KMP Zamość
StoryEditorWYPADKI

Tragedia pod Zamościem. 64-latek ZGINĄŁ pod ciągnikiem

14.07.2023., 11:30h
64-letni mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik rolniczy w kompleksie leśnym w gminie Radecznica. W wyniku odniesionych obrażeń ciała mężczyzna poniósł śmierć.

Zamość. Nie żyje 64-latek, którego znalezionego przygniecionego przez ciągnik rolniczy

Wczoraj dyżurny zamojskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tej tragicznej sytuacji. Mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Radecznica, w kompleksie leśnym w miejscowości Gorajec Zastawie, znalazł mężczyznę przygniecionego przez ciągnik, który nie wykazywał oznak życia. Do ciągnika był przyczepiony wóz z drewnem.

Wyjechał do lasu i już nie wrócił

Na miejsce skierowani policjanci ustalili, że ofiarą jest 64-letni mieszkaniec gminy Radecznica. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon mężczyzny. Pierwsze ustalenia sugerują, że 64-latek wczesnym rankiem pojechał ciągnikiem rolniczym do lasu po drewno. Tragiczne zdarzenie prawdopodobnie miało miejsce podczas zjazdu ze stromej wzniesienia, kiedy ciągnik przewrócił się, przygniatając mężczyznę.

Policjanci na miejscu zdarzenia prowadzili czynności procesowe pod nadzorem. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia dalszych badań sekcji zwłok. Trwające postępowanie pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Michał Czubak
fot. KMP Zamość

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 08:18