fot. KPP Opatów
StoryEditorWYPADKI

VW staranowało ciągnik. Ursus aż wpadł do rowu

13.11.2023., 11:30h
55-letni traktorzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala, po tym jak w tył jego ciągnika wbił się samochód osobowy, którym kierował 68-latek. Policja wyjaśnia sprawę.

Opatów. VW staranował Ursusa

W piątkowy wieczór, 10 listopada, na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Stodoły-Wieś (woj. świętokrzyskie) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym.

Według relacji uczestników i świadków 68-letni kierowca volkswagena najechał na tył ciągnika rolniczego, którym kierował 55-latek. W wyniku zderzenia ciągnik przewrócił się do rowu, a kierujący nim mężczyzna został ranny i przetransportowany do szpitala.

Policja wyjaśniała sprawę i ukarała winowajcę

Policja podczas ustaleń wydarzenia stwierdziła, że doszło do najechania na tył poprzedzającego pojazdu, w wyniku którego doszło do przewrócenia ciągnika. W związku z tym zdarzeniem pojawiły się utrudnienia na drodze krajowej nr 74, relacji Opatów-Kraśnik. Na czas działań służb zablokowany był jeden pas ruchu.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 68-latek ukarany został mandatem.

Michał Czubak

fot. KPP Opatów

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 07:48