Do wypadku doszło 13 maja.fot. Policja Tomaszów Lubelski
StoryEditorwypadki

Wypadek ciągnika i BMW. 30-letnia rolniczka dostała aż 1500 zł mandatu

14.05.2024., 15:30h
W miejscowości Hubinek (woj. lubelskie), miało miejsce groźne zdarzenie drogowe, które mogło skończyć się tragicznie. BMW zderzyło się z ciągnikiem rolniczym.

Tomaszów Lubelski. Groźne zderzenie BMW z ciągnikiem rolniczym

Kierująca ciągnikiem rolniczym, 30-letnia mieszkanka gminy Ulhówek, nie zachowała ostrożności na skrzyżowaniu z miejscowością Ulhówek, gdzie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu BMW prowadzonemu przez 27-letniego mieszkańca gm. Łaszczów.

image
wypadki

68-latek wjechał Peugotem w maszynę rolniczą. Ale to rolnik dostał mandat

Skutek był druzgocący - siłą uderzenia samochód osobowy został zepchnięty na pobocze, gdzie uderzył w skrzynkę energetyczną. Na szczęście, mimo dramatycznych okoliczności, nikt nie odniósł poważnych obrażeń, jednakże pojazdy i infrastruktura drogowa zostały znacznie uszkodzone.

Po dokładnym dochodzeniu policjantów "drogówki" ustalono, że winna kolizji była kierująca ciągnikiem rolniczym. Za swoje działania otrzymała mandat karny w wysokości 1 500 zł oraz 10 punktów karnych.

image
wypadki

Dramat pod Limanową. Ursus zmiażdżył rolnika

Po zderzeniu policja apeluje o rozwagę na drodze

- Apelujemy o rozsądek na drodze. Bądźmy uważni w związku z czasem intensywnych prac polowych, spodziewajmy się obecności na drodze maszyn rolniczych i nasilonego ruchu w okolicach dróg dojazdowych do pól - przekazuje aspirant Monika Ryczek z policji w Tomaszowie Lubelskim.

Michał Czubak

fot. Policja Tomaszów Lubelski

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. czerwiec 2024 10:30