fot. JRG Błonie
StoryEditorWYPADKI

Zdjęcie z koncertu?! Nie, to wypadek ciągnika [FOTO]

23.10.2023., 14:30h
W nocy, na drodze krajowej numer 92, w miejscowości Kopytów, znajdującej się w powiecie warszawskim zachodnim, doszło do przewrócenia dwóch naczep wypełnionych burakami. Ciągnik pozostał na kółkach, lecz cała droga została zablokowana, gdyż ładunek rozsypał się na całej szerokości jezdni.

Błonie. Zdjęcie jak z koncertu, tylko zamiast ludzi, buraki

Według komunikatu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Błonie: „O 22.45 zostaliśmy wezwani w związku z wypadkiem ciągnika rolniczego w miejscowości Kopytów. Na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami. Na miejscu zastaliśmy częściowo zablokowaną drogę w wyniku przewrócenia przyczep ciągnika rolniczego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu obszaru zdarzenia, oświetleniu terenu działań i przywróceniu przejezdności pasa jezdni.”

Cięgnik uderzył w sygnalizator, buraki wysypały się na drogę

Do zdarzenia drogowego doszło około godziny 22.45 w dniu 19 października. Zgłoszenie, jakie służby ratownicze otrzymały, dotyczyło ciągnika rolniczego z dwiema przyczepami, który najpierw uderzył w sygnalizator drogowy, a następnie zjechał do rowu. Obie przyczepy przewróciły się, wskutek czego nastąpiło rozsypywanie się warzyw. 

Michał Czubak
fot. JRG Błonie

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 08:52