mat. producenta
StoryEditorPOLICJA

Złodzieje ukradli ładowarkę JCB. Przez to punkt skupu zboża stanął

01.06.2023., 16:10h
Zuchwała kradzież ładowarki teleskopowej JCB wstrzymała pracę skupu. Przyjaciele rolnika, któremu skradziono sprzęt, proszą o pomoc internautów.

Kradzież ładowarki teleskopowej JCB zatrzymała pracę w skupie

Pod osłoną nocy pomiędzy 1.30 a 2 z miejscowości Pawłówek (woj. mazowieckie). Ładowarka teleskopowa JCB znajdowała się na terenie Przedsiębiorstwa Usług Rolniczych Skup-Sprzedaż Zbóż Robert Bluszcz. Pojazd rolniczy wykorzystywany był nie tylko w gospodarstwie rolnym, ale również na skupie, gdzie pomagał przy rozładunku i załadunku zbóż od okolicznych rolników.

Rolnicy nagłaśniają sprawę w internecie

Oczywiście o zdarzeniu powiadomiona została policja, która na miejscu wykonała swoje czynności. Jednak to rolnicy, osoby z którymi właściciel na co dzień współpracuje, postanowili także działać na własną rękę.

Udało im się ustalić, że ładowarka pojechała w kierunku Skrzelewa, a następnie do Duninopola. – Następnie skręcili na Podbuszyce i dalej ślad nam się urywa – mówi pan Tadeusz Symańczuk, który chce pomóc właścicielowi w odzyskaniu skradzionego sprzętu rolniczego.

Skradziona ładowarka to model podobny do tego widocznego na zdjęciu tytułowym. Ładowarka to JCB 541-70WM z 2015 roku o numerze seryjnym JCB 5ADXGC02350013.

Wszelkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o skradzionym sprzęcie mogą kontaktować się z panem Tadeuszem pod numerem tel. 502 56 94 85.

Michał Czubak
Fot. mat. Producenta ładowarki JCB

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
27. wrzesień 2023 17:47