fot. PSP Sulęcin
StoryEditorWYPADKI

Zmasakrowany samochód i przewrócony ciągnik. Groźny wypadek pod Sulęcinem

23.01.2024., 15:30h
W poniedziałek, 22 stycznia doszło do groźnego wypadku na drodze krajowej nr 22. Około godziny 20 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym, co skutkowało poważnymi obrażeniami jednej osoby.

Sulęcin. Poważne zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym na DK22

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie, na miejsce zdarzenia skierowano dwie jednostki straży pożarnej z PSP Sulęcin oraz jedną jednostkę z Ochotniczych Straży Pożarnych z Słońska i Krzeszyc. Oprócz tego na miejsce wysłano również pogotowie ratunkowe i policję. Po dotarciu na miejsce potwierdzono, że w zdarzeniu udział brały dwa pojazdy: samochód osobowy oraz ciągnik rolniczy. Oba po zderzeniu wylądowały w rowie, a ciągnik na dodatek się przewrócił na bok.

image
WYPADEK

Wypadek rolnika pod Lublinem. 60-latek wciągnięty przez rozrzutnik

Auto uderzyło w tył ciągnika

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy uderzył w tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego. Siła zderzenia wypchnęła traktor na pobocze, gdzie ten się przewrócił na bok. Bliższe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń. Nie wiadomo, czy ciągnik był prawidłowo oświetlony i czy kierujący autem osobowym, widział pojazd z bezpiecznej odległości.

Michał Czubak

fot. PSP Sulęcin

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 15:01