StoryEditorTRAGEDIA

Zginęła druhna z OSP Michałowice. Basia była w 9. miesiącu ciąży

03.05.2021., 19:05h
W Niemysłowicach w woj. opolskim doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się tam dwa auta. W wypadku zginęła 26-letnia strażaczka z OSP Michałowice, która była w 9. miesiącu ciąży. – Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! – napisali koledzy z OSP.

Opolskie: Tragiczny wypadek w Niemysłowicach

W niedzielę 2 maja 2021 roku przed godz. 12.00 w Niemysłowicach (woj. opolskie) drodze krajowej nr 41 między Prudnikiem a Nysą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 25-letni kierowca citroena jadąc od Nysy w kierunku Prudnika nagle z nieznanych przyczyny zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym volvo, za którego kierownicą siedział 53-letni mężczyzna.
W wyniku wypadku ranne zostały 3 osoby: obaj kierowcy oraz 26-letnia pasażerka citroena, która była w 9, miesiącu ciąży. Wszyscy poszkodowani zostali zabrani do szpitala. 

 

26-letnia Basia z OSP Michałowice zginęła. „Na zawsze pozostaniesz w sercach”

Niestety, na skutek odniesionych obrażeń zmarła 26-letnia pasażerka citroena. Lekarzom nie udało się także uratować dziecka, z którym kobieta była w ciąży.

Wkrótce okazało się, że tragiczne zmarłą kobietą jest 26-letnia Basia, strażaczka OSP Michałowice.

– (…) dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! – napisali w mediach społecznościowych druhowie z Michałowic.

Obecnie policjanci ustalają przyczyny wypadku.

 

Paweł Mikos
Fot. OSP Michałowice

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
30. listopad 2023 14:33