StoryEditorMiłość

Walentynki 2019 - Jak rozkwita miłość młodego rolnika i informatyczki?

13.02.2019., 15:02h
Historię Karoliny i Wojciecha opisywaliśmy już w lipcowym wydaniu TPR z ubiegłego roku. – Artykuł o naszym związku, który opublikowaliście, ogromnie zmienił nasze życie. Sąsiedzi i rodzina dzwonili do nas z gratulacjami, wypytywali o szczegóły. Staliśmy się nawet popularni w lokalnym środowisku – żartuje Karolina. – Do dziś wycięty i oprawiony tekst wisi na ścianie w domu rodziców Wojtka niczym trofeum.

Wciąż zakochani

Przypomnijmy pokrótce historię pary. Poznali się w 2017 roku. Karolina była jedyną dziewczyną, która odpisała na anons Wojciecha. Od razu wpadli sobie w oko. On – 25-letni wysoki, przystojny brunet, ona – 22-letnia szczupła, niebieskooka szatynka o uroczym uśmiechu. Wojciech, oprócz rolnictwa, pasjonuje się… arborystyką, czyli wspinaczką drzewną. Karolina interesuje się komputerami, bez problemu potrafi usunąć wirusy, zaprogramować, a nawet samodzielnie złożyć sprzęt.

Jesteśmy razem już ponad rok. Mamy do siebie przeszło sto kilometrów, jednak odległość nie stanowi przeszkody. Spotykamy się co tydzień. Towarzyszę Wojtkowi w obowiązkach związanych z rolnictwem, jestem żywo zainteresowana pracą w gospodarstwie, która w przyszłości będzie częścią mojego życia – mówi Karolina.

Para do dziś jest w stałym kontakcie z naszą redakcją. Otrzymujemy zdjęcia ze wspólnych wyjazdów czy spotkań rodzinnych Karoliny i Wojciecha. Cieszymy się z ich sukcesów, wspieramy w trudniejszych momentach. Bo przecież życie niesie ze sobą nie tylko radości.

Nie sądziłam, że za pośrednictwem gazety znajdę swoją miłość. Mężczyznę opiekuńczego, zaradnego i godnego zaufania – zapewnia Karolina. – Będziemy na bieżąco informować o tym, co u nas słychać. Jesteście naszymi dobrymi duchami.

Liczymy na dobre wieści. Wierzymy również, że par, którym udało się poznać za pośrednictwem „Kącika”, jest więcej. Czekamy na listy opisujące historię Waszych miłości. A samotnych zachęcamy, by odważyli się do nas odezwać. Jak pokazują przedstawione wyżej koleje losu naszych Czytelników, czasami warto dopomóc szczęściu. Do odważnych świat należy!

Małgorzata Janus
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. wrzesień 2023 07:53