Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Dramat pod Ostrołęką. Ciągnik spadł z promu do Narwi. Rolnik utonął w rzece

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Dramat pod Ostrołęką. Ciągnik spadł z promu do Narwi. Rolnik utonął w rzece
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 12.11.2022r.

Dramat w Narodowy Dzień Niepodległości w Teodorowie (woj. mazowieckie). Podczas przeprawy przez rzekę Narew mały ciągniczek wpadł do wody. Kierujący nim 63-latek utonął.

Ostrołęka. Dramatyczny wypadek podczas przeprawy promowej

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj około południa na przeprawie promowej przez Narew w miejscowości Teodorowo (woj. mazowieckie). Ciągnik spadł z promu do rzeki. Nie żyje kierujący nim 63-letni mężczyzna.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego spadł z przeprawy promowej do rzeki. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce udali się policjanci oraz strażacy, którzy wykorzystując łodzie rozpoczęli poszukiwania kierowcy pojazdu. Ciało 63-latka znaleziono kilkaset metrów od miejsca zdarzenia - informuje kom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

r e k l a m a

75-latek w Seicento wjechał w rozrzutnik obornika, który znajdował się za ciągnikiem rolniczym marki MTZ

Do zderzenia pojazdów doszło 31 października w Wielowsi (woj. wielkopolskie). Służby zgłoszenie o zderzeniu utrzymały kilka minut przed godziną 13.

W momencie dojazdu na miejsce służb ratowniczych w Seicento znajdowały się dwie osoby w wieku 75 lat (kierowca) i 73 lat (pasażerka). Ostatecznie służby ratownicze do szpitala zabrały jedynie pasażerkę Seicento, które po wjechaniu w rozrzutnik wypadło z drogi i zatrzymało się na poboczu.

Michał Czubak
Fot. ilustracyjne arch. OSP Brzeźno Stare

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a