StoryEditorPolicja

73-latek chciał wyprzedzić ciągnik. Efekt? Seicento wbiło się w traktor z rozrzutnikiem

02.11.2022., 10:11h
75-latek w Seicento wjechał w rozrzutnik obornika, który znajdował się za ciągnikiem rolniczym marki MTZ. Dwie osoby trafiły do szpitala. Zderzenie pojazdów miało miejsce 31 października w Wielowsi (woj. wielkopolskie).

Międzychód. Senior w Seicento wbił się w rozrzutnik obornika

Do zderzenia pojazdów doszło 31 października w Wielowsi (woj. wielkopolskie). Służby zgłoszenie o zderzeniu utrzymały kilka minut przed godziną 13.

W momencie dojazdu na miejsce służb ratowniczych w Seicento znajdowały się dwie osoby w wieku 75 lat (kierowca) i 73 lat (pasażerka). Ostatecznie służby ratownicze do szpitala zabrały jedynie pasażerkę seicento, które po wjechaniu w rozrzutnik wypadło z drogi i zatrzymało się na poboczu.

Na miejscu działały zastępy z JRG z Krotoszyna, dwa zastępcy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Benicach, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Kombajnista na podwójnym gazie

W miniony weekend, podczas „Akcji Znicz”, jaką policja prowadziła na terenie całego kraju, mundurowi z Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) ujawnili nietrzeźwego kierującego kombajnem, który najpierw zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem osobowym, a następnie odjechał w siną dal.

Policjanci ostatecznie zatrzymali kombajnistę, którym okazał się być 27-latek. W dodatku mężczyzna był nietrzeźwy – „wydmuchał” 1,5 promila alkoholu.

Michał Czubak
Fot. arch. policja.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 11:37