Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Makabryczna śmierć 38-latka. Spadł z ciągnika wprost pod ostrza kosiarki. Traktorzyście grozi 5 lat więzienia

Makabryczna śmierć 38-latka. Spadł z ciągnika wprost pod ostrza kosiarki. Traktorzyście grozi 5 lat więzienia
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 23.07.2022r.

38-letni mieszkaniec powiatu bielskiego (woj. podlaskie) zginął w makabrycznych okolicznościach. Traktorzysta, który miał współudział w wypadku nawet się nie zatrzymał – odjechał do domu.

Bielsk Podlaski. Zmasakrowane ciało 38-latka odnalezione na łące

Bielscy policjanci zajmowali się makabrycznym odkryciem na jednej z łąk w gminie Bielsk Podlaski (woj. podlaskie). Ciało było zmasakrowane. Obrażenia wskazywały na to, że zostały spowodowane przez maszynę koszącą. Natomiast łąka była wykoszona. Ustalono, że do wypadku doszło podczas koszenia łąki.

r e k l a m a

Za co traktorzysta został zatrzymany?

Ciało denata to 38-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Po tym, jak ustalono jego tożsamość ustalono również z kim w ostatni czasie mężczyzna przebywał. Tak policjanci dotarli do 53-letniego traktorzysty.

W toku policyjnego postępowania ustalono również bardziej szczegółowy przebieg zdarzenia.

„Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do zdarzenia doszło w trakcie prac polowych, kilka dni przed zgłoszeniem znalezienia zwłok mężczyzny. Jak ustalili śledczy, trawę na tej łące, kosił wówczas 53-latek. Pasażerem ciągnika był z kolei 38-latek. Z dalszych ustaleń mundurowych wynikało, że młodszy mężczyzna, podczas prac polowych, prawdopodobnie spadł z maszyny wprost pod ostrza kosiarki. Z kolei kierujący traktorem odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając mu pomocy.” – przekazuje bielska policja.

Traktorzysta usłyszał zarzuty, za które może trafić do więzienia na 5 lat.

Michał Czubak
Fot. Policja Bielsk Podlaski

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a