Valerii Honcharuk/envato elements
StoryEditorKącik samotnych serc z

Kącik samotnych serc z 27 sierpnia 2023

27.08.2023., 08:07h
Szukasz drugiej połówki na całe życie? Może znajdziesz właśnie tu

Jestem wolną, samotną kobietą, która nie ma szczęścia w miłości. Mieszkam na wsi, posiadam nieduże gospodarstwo. Trudno jest znaleźć odpowiedniego partnera. Nie mam żadnych nałogów. Katoliczka. Szczupła, zadbana, 170 cm wzrostu. Poznam wolnego mężczyznę ze wsi, bez nałogów, w wieku 46–56 lat, z woj. kujawsko-pomorskiego lub wielkopolskiego, który może zmienić miejsce zamieszkania. Nienawidzę kłamstwa, obłudy. W związku cenię wierność, zaufanie, szczerość. Czekam na listy z numerem telefonu. Tylko poważne oferty.
Czytelniczka, Nr 153/23

Jestem prostolinijnym człowiekiem, który przez życie idzie raczej żwawo. Jestem niezależny w szerokim tego słowa znaczeniu. Posiadam własne mieszkanie w mieście, samochód, pracę. Mam 185 cm wzrostu i jestem normalnej budowy. Za pośrednictwem tej strony chciałbym poznać kobietę do 42 lat, która szuka kogoś, z kim chciałaby spędzić resztę życia. Jeśli potrzebujesz pomocy, choćby fizycznej w prowadzeniu gospodarstwa rolnego (znam cienie i blaski życia na wsi, posiadam praktykę rolniczą), a przede wszystkim szukasz kogoś na dalszą drogę życia, osobę, z którą się zestarzejesz, porozmawiasz po pracy lub z kim będziesz chciała zwyczajnie wieczorem posiedzieć na ławce pod drzewem i pomilczeć, to po prostu napisz do mnie. Chciałbym dostać ten jeden list od kobiety, która wie, czego chce, potrzebuje bliskości, czułości drugiego człowieka i której doskwiera samotność. Jeśli porozumienie dusz jest dla Ciebie ważniejsze niż wygląd zewnętrzny, odezwij się. Po dłuższej znajomości mogę zmienić miejsce zamieszkania.
Bezpieczna przystań, Nr 148/23

Kawaler lat 33 pozna panią do wspólnego spędzania czasu, a w przyszłości wspólnej relacji, rodziny, domu. Prowadzę duże gospodarstwo rolne w północnej Wielkopolsce i wiążę z nim przyszłość. Chciałbym poznać panią w podobnym wieku, spokojną, uczciwą, lubiącą różne aktywności, dla której ważne są takie wartości jak dom, rodzina, wspólne życie oraz akceptacja mojej pracy na roli. Jeśli chcesz mnie poznać, napisz list z numerem telefonu, który przyspieszy kontakt.
Andrzej z Wielkopolski, Nr 149/23

Jestem samotną wdową, mam 69 lat. Mieszkam na wsi. Poznam pana w stosownym wieku, spokojnego i uczciwego, z poczuciem humoru. Interesuje mnie stały związek oparty na szczerości i zaufaniu. Miejsce zamieszkania – do uzgodnienia. Czekam na szczere i przemyślane listy z numerem telefonu.
Samotna, Nr 155/23

62-letni rolnik poszukuje towarzyszki na resztę życia. Jestem samotnym mężczyzną bez zobowiązań – bezdzietny, po rozwodzie cywilnym (mogę wziąć ślub kościelny). Bardzo dokucza mi samotność. Jestem domatorem, pasjonuje mnie rolnictwo, chętnie spędzam czas na swojej działce. Mieszkam w urokliwej okolicy nad jeziorem. Panią zapraszam do siebie, ale dla miłości mogę zmienić miejsce zamieszkania. Czekam na listy od samotnych kobiet, które pragną spędzić życie u boku uczciwego i odpowiedzialnego mężczyzny.
Kazimierz, Nr 150/23

Miły, przystojny romantyczny i ambitny kawaler pozna sympatyczną, uczuciową, rozsądną dziewczynę w wieku 26–35 lat, chętną na nawiązanie ciekawej relacji, a w przyszłości – jak między nami coś zaiskrzy – stworzenie szczęśliwego związku opartego na wzajemnej miłości, zaufaniu i szacunku.
Mariusz, Nr 151/23

Jestem 23-letnim kawalerem z województwa kujawsko-pomorskiego. Pomagam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, gdzie zajmujemy się hodowlą bydła. Ukończyłem szkołę rolniczą. Jestem spokojnym oraz uczynnym chłopakiem. Kocham pracę w gospodarstwie, lecz do pełni szczęścia brakuje mi drugiej połówki, która również kocha wieś oraz zwierzęta. Moją pasją są konie. Mogę zmienić miejsce zamieszkania dla tej jedynej. Jeśli jesteś mnie ciekawa i chciałabyś mnie poznać, to proszę o list z numerem telefonu, który przyspieszy nasz kontakt.
Stały Czytelnik, Nr 152/23

Jestem panną bez nałogów i zobowiązań. Miłą, spokojną i z poczuciem humoru. Mam 48 lat, 169 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Chciałabym poznać kawalera lub wdowca (ale nie wykluczam też panów rozwiedzionych) w wieku 45–55 lat, bez nałogów, o podobnych cechach charakteru. Najchętniej z powiatów: sieradzki, wieluński, ostrzeszowski, kępiński i okolic. Czekam na listy z numerem telefonu.
Samotna panna, Nr 158/23

Jestem kawalerem o brązowych oczach, który chętnie pozna sympatyczną i szczerą panią. Mam 36 lat, jednak wiek nie gra roli. Jestem pewien, że z moimi zainteresowaniami i poczuciem humoru znajdziemy temat do rozmów. Mieszkam w małej wsi w województwie wielkopolskim, gdzie prowadzę gospodarstwo rolne. Jeśli cię zainteresowało moje ogłoszenie, jestem pewien, że rozmowy nie będą miały końca. Wymienimy nasze poglądy oraz zdania na różne tematy. Nowa znajomość i czas, który poświęcimy na poznanie się, będą ciekawym doświadczeniem. Jeśli jesteś zainteresowana, odezwij się.
Kawaler z Wielkopolski, Nr 154/23

Samotny kawaler lat 56. Pracujący, bez nałogów, poważnie myślący o życiu. Mieszkam na wsi. Mam własny dom. Chciałbym poznać miłą, skromną panią, która poważnie myśli o życiu i założeniu rodziny. Zdjęcie mile widziane.
Heniek, Nr 156/23

Mam na imię Mateusz, wiek – 28 lat. Od dziecka interesuję się rolnictwem – moja wiedza na jego temat jest bardzo duża. Szukam dziewczyny, która z czasem zostanie moją partnerką na całe życie i stworzymy szczęśliwą rodzinę. Jeśli zainteresowała cię moja oferta, napisz. Pozdrawiam.
Majster Mati, Nr 157/23

Miły i pracowity kawaler pozna sympatyczną dziewczynę w wieku 25–35 lat. Mieszkam w województwie łódzkim, nie mam zobowiązań ani nałogów. Jestem mężczyzną o szczupłej sylwetce i miłym wyglądzie, mam 37 lat. Pracuję w rolnictwie. Bardzo proszę o listy ze zdjęciem, numerem telefonu i kilkoma informacjami o sobie. Mam nadzieję, że wreszcie na siebie trafimy.
Sympatyczny, Nr 159/23

Jestem po sześćdziesiątce, posiadam własny dom na działce. Mieszkam samotnie od dłuższego czasu. Chciałbym poznać panią w stosownym wieku, która zechciałaby przeprowadzić się do mnie. Nie mam żadnych nałogów. Napisz list z numerem telefonu, a wtedy chętnie oddzwonię i więcej opowiem o sobie.
Samotny z Mazowsza,Nr 160/23

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
17. czerwiec 2024 05:48