Aż 17 modeli nowej gamy ciągników John Deere 6M. ”Możliwość jazdy 50 km/h”John Deere/Canva
StoryEditorJohn Deere 6M

Aż 17 modeli nowej gamy ciągników John Deere 6M. "Możliwość jazdy 50 km/h"

25.06.2024., 11:00h
John Deere prezentuje nową serię ciągników 6M. Do pracy, w których gospodarstwach nadadzą się najlepiej?

John Deere 6M już w sprzedaży

O tym, że John Deere przygotowuje się do premiery nowych ciągników serii 6M, pisaliśmy w artykule pt. Nowy ciągnik John Deere 6M. Odkrywamy tajemnice przed premierą. Teraz przygotowania zostały sfinalizowane, a gama modeli została poszerzona do 17. 10 z nich ma ponad 150 KM.

image
Aż 17 modeli nowej gamy ciągników John Deere 6M. "Możliwość jazdy 50 km/h"
FOTO: John Deere

Ciągniki John Deere – wysokie osiągi i niewielka złożoność obsługi

Nowa oferta John Deere zapewni rolnikom dostęp do ciągników o wysokich osiągach i niewielkiej złożoności obsługi. Wśród nowo powstałych modeli znajdują się zarówno kompaktowy model 6M 95, jak i potężny 6M 250, obejmujący różne segmenty ciągników o określonej wielkości ramy.

Szczególną uwagę przykuwają czterocylindrowy model 6M 150 o dużej mocy wraz ze zmodernizowanym 6M 145 z sześcioma cylindrami. Równie ciekawie prezentują się ciągniki 6M 230 i 6M 250 z imponującym rozstawem osi wynoszącym 2 900 mm.

Jaki silnik mają John Deere 6M?

Ciągniki serii 6M zostały wyposażone w silniki o pojemności 4,5 lub 6,8 l, zapewniając dodatkową moc znamionową do 20 KM z systemem inteligentnego zarządzania mocą (IPM) w zastosowaniach transportowych lub przy używaniu WOM.

W co jeszcze zostały wyposażone John Deere 6M?

Seria John Deere 6M to również szeroki wybór przekładni PowrQuad Plus i AutoPowrTM, zapewniających optymalne osiągi niezależnie od potrzeb. Opcjonalnie sześciocylindrowe modele 6M można wyposażyć w większe pompy hydrauliczne o wydajności 155 l/min lub w przypadku modeli 6M 230 i 6M 250 nawet do 195 l/min. Większa powierzchnia styku z podłożem na polu jest możliwa dzięki dostępności większej liczby opcji i większych opon. Nowa seria 6M utrzymuje prosty interfejs sterowania w połączeniu z nowym wyświetlaczem słupka narożnego, który jest większy, zapewniając intuicyjną obsługę i kontrolę nad ciągnikiem.

Nowe ciągniki John Deere to szybkość i skuteczność

Ciągniki serii 6M zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wykonywać wymagające zadania z niezwykłą wydajnością i szybkością. Opierają się na unikalnej i sprawdzonej konstrukcji pełnej ramy i oferując, w zależności od modelu, udźwig tylnego podnośnika od 5,7 do 9,9 t. Ciągniki mogą obsługiwać duże ładunki maszyny bez względu na to, czy są to większe siewniki, sadzarki czy pługi. Wydajność układu hydraulicznego z kompensacją ciśnienia i przepływu wynosi od 114 do 195 l/min po to, by zapewnić maksymalną produktywność w każdej operacji.

– To połączenie mocy, udźwigu, wydajności hydraulicznej i opcji osi sprawia, że modele serii 6M są niezawodnym i efektywnym wyborem dla rolników, którzy szukają wysokowydajnych i wszechstronnych ciągników zapewniających duży komfort. Jednocześnie są tak wygodne i proste w obsłudze, jak to tylko możliwe – mówi Philippe Steinmann.

image
Aż 17 modeli nowej gamy ciągników John Deere 6M. "Możliwość jazdy 50 km/h"
FOTO: John Deere

Integracja łączności John Deere 6M

Integracja łączności JDLinkTM (jako standard) zapewnia zdalne wsparcie operatora i gwarantuje, że wszystkie nowe modele ciągników 6M otrzymują najnowsze bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania wyświetlacza, dzięki czemu właściciele są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

image
Aż 17 modeli nowej gamy ciągników John Deere 6M. "Możliwość jazdy 50 km/h"
FOTO: John Deere

Oprac. Justyna Czypryniak

Źródło: John Deere

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 00:36