Paweł Korbanek z ciągnikami John Deere i Arbos na placu w siedzibie w Tarnowie Podgórnym  Korbanek
StoryEditorCiągniki

Korbanek będzie sprzedawać używane ciągniki John Deere

09.12.2023., 15:01h
Firma Korbanek rozpoczyna sprzedaż używanych ciągników i kombajnów John Deere.

Używane kombajny i ciągniki John Deere od Korbanka

Firma Korbanek od dwóch lat rozwija współpracę z firmą Fricke Polska, która jest dealerem maszyn i ciągników marki John Deere w rejonie obejmującym północno-wschodnią część Polski. Do tej pory firmy działały wspólnie w zakresie sprzedaży maszyn marki Bergmann. Od 1 grudnia 2023 roku rozszerzyły współpracę o sprzedaż przez firmę Korbanek używanych ciągników i kombajnów marki John Deere objętych fabryczną gwarancją.

- Maszyny tego renomowanego producenta stanowią teraz uzupełnienie oferty firmy Korbanek (będącej generalnym importerem ciągników Arbos o mocy do 130 KM i kombajnów zbożowych Rostselmash) i cieszą się na polskim rynku bardzo dobrą opinią pod względem technicznym, cechuje je duża innowacyjność, która wpisuje się w obecne trendy branży rolniczej - tłumaczy szef firmy Paweł Korbanek.

Korbanek: współpraca przyniesie obu stronom sporo satysfakcji

Korbanek zaznacza też, że maszyny towarzyszące często wymagają współpracy z ciągnikami dużej mocy. Te sprzedawane przez Korbanka, czyli Bergmann, Carre, Sola, Berthoud, Monosem, McHale, Gregoire Besson, czy również przez polskich dostawców maszyn jak Krukowiak i Unia Group, pasują pod każdym względem technicznym do ciągników John Deere.

- Jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie obu stronom sporo satysfakcji i będzie dobrym prognostykiem na dalszy rozwój współpracy - mówi Paweł Korbanek.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. luty 2024 14:19