Części do maszyn rolniczych BPW PolskaBPW Agrar
StoryEditorMateriał promocyjny

Podzespoły do maszyn rolniczych BPW - doskonały wybór dla Twojego gospodarstwa

05.07.2024., 12:24h
Współczesne rolnictwo wymaga nie tylko praktycznego wykorzystania najnowszej wiedzy, ale także nowoczesnych i niezawodnych maszyn, które ułatwią wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań. Osie i zawieszenia do maszyn rolniczych BPW od lat cieszą się dużym uznaniem wśród polskich i zagranicznych rolników, zapewniając najwyższą jakość wykonania i bezpieczeństwo pracy.

Innowacyjne Rozwiązania dla Rolnictwa

BPW założona w Niemczech w 1898 roku to światowy koncern zatrudniający 7 000 pracowników i posiadający oddziały na 5 kontynentach. W swoich wyrobach BPW  wprowadza na rynek szereg innowacyjnych rozwiązań, które usprawniają pracę maszyn rolniczych w trudnych warunkach. Na szczególną uwagę zasługują flagowe produkty z portfolio firmy – osie z napędem hydraulicznym, które znacząco zwiększają moment obrotowy i uciąg, nawet w lekkich ciągnikach. Dzięki temu możliwe jest podniesienie wydajności pracy i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Osie BPW przystosowane są do dużych obciążeń, zapewniając niezawodność i komfort pracy, odczuwalne szczególnie w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Postaw na stabilną jazdę – nowoczesne czujniki ABS, SDS i czujniki kąta skrętu

Współczesne ciągniki rolnicze wyposażone są w zaawansowane systemy czujników, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności pracy. System ABS (Anti-lock Braking System) zapobiega blokowaniu kół podczas hamowania, co jest szczególnie istotne na śliskiej lub nierównej nawierzchni. Dzięki temu, ciągniki mogą funkcjonować w trybie bezpiecznej pracy przy zminimalizowanym ryzyku poślizgu. Systemy SDS (Slip Detection System) monitorują i kontrolują sam poślizg kół, pomagając kontrolować przyczepność i stabilność maszyny, zwłaszcza podczas pracy na mokrym lub grząskim terenie. Czujniki kąta skrętu dostarczają precyzyjnych danych na temat położenia kół, co pozwala na bardziej precyzyjne sterowanie ciągnikiem i optymalne manewrowanie w trudnych warunkach. Integracja tych nowoczesnych technologii w maszynach rolniczych zapewnia nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa, ale także poprawia wydajność i komfort pracy na polu. BPW  wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom rolników stosuje te nowoczesne rozwiązania w swoich wyrobach.

image
Czujnik ABS
FOTO: BPW

Komfort i stabilność – zawieszenia hydropneumatyczne

Zawieszenia hydropneumatyczne BPW zapewniają wysoką stabilność i komfort jazdy nawet podczas pracy w wymagających warunkach i na trudnym terenie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, zawieszenia te gwarantują równomierne rozłożenie obciążenia na osie, co wpływa na zmniejszenie zużycia opon i obniżenie kosztów eksploatacji, gwarantując stabilną i bezpieczną jazdę. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w zawieszeniach BPW sprawdzają się zarówno na drodze, jak również w warunkach off-road.

image
Czujnik SDS
FOTO: BPW

BPW – postaw na najwyższą jakość

Produkowane przez BPW osie i zawieszenia dedykowane do pojazdów i maszyn rolniczych są synonimem perfekcji i profesjonalizmu. Zabezpieczone przed korozją są specjalną powłoką KTL, która chroni je przed działaniem agresywnych środków chemicznych i warunków atmosferycznych. To rozwiązanie technologiczne zapewnia nawet pięciokrotnie lepszą ochronę przed korozją niż inne metody ochrony.

image
Czujnik kąta skrętu
FOTO: BPW

Wybór dla Twojego Gospodarstwa

BPW oferuje szeroką gamę produktów do maszyn rolniczych, w tym osie i zawieszenia. Firma od lat wprowadza na rynek produkty, które wyróżnia niezawodność, gwarantując wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Od lat 90. BPW sukcesywnie zdobywa polski rynek pojazdów rolniczych, a na rynkach światowych produkty BPW są obecne w ponad 100 krajach.

image
Zawieszenie hydropneumatyczne
FOTO: BPW

Innowacyjne technologie, dbałość o detale i zrozumienie potrzeb rolników sprawiają, że produkty BPW sprawdzą się w każdym gospodarstwie. Wybierając produkty BPW, inwestujesz w bezpieczeństwo, wydajność i efektywność swojej pracy. Firma oferuje również pełne wsparcie techniczne i serwisowe, zapewniając kompleksową pomoc na najwyższym poziomie.

Po więcej informacji odwiedź stronę polskiego przedstawicielstwa producenta.

Materiał promocyjny - BPW Bogie

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 05:01