StoryEditorWiadomości rolnicze

Metal – Fach zaprezentuje swoje maszynowe nowości w Hanowerze

04.11.2015., 16:11h
Podczas odbywających się od 8 do 14 listopada targów Agritechnica w Hanowerze nie zabraknie producentów maszyn z Polski.  Swoją ofertę zaprezentuje między innymi sokólska spółka Metal – Fach.

Metal – Fach wybiera się do Niemiec z wieloma nowościami. Będą to m.in. nowe prasy do bel posiadające zmodernizowane osłony zabezpieczające, nowe pługi, które trafiły do sprzedaży zaledwie kilka miesięcy temu oraz rozrzutnik Viking. Według zapowiedzi Andrzeja Kolędo, kierownika marketingu w Metal – Fach, spółka szykuje też kilka spektakularnych niespodzianek, którymi będzie chciała zaskoczyć zwiedzających.

- Agritechnica to jedno z tych wydarzeń w branży, na których każdy liczący się na rynku producent powinien po prostu być. Metal – Fach stale się rozwija. Poszerzamy naszą działalność operacyjną poszukując kolejnych, zagranicznych i atrakcyjnych rynków zbytu dla naszych wyrobów. Udział w tragach może więc ułatwić kontakty z nowymi dystrybutorami, z którymi dotąd nie mieliśmy możliwości współpracować. To też istotne ze względów wizerunkowych, aby wzmocnić naszą pozycję wśród konkurencji – przyznaje.

Targi Agritechnica należą do najważniejszych wystaw maszyn rolniczych. W ciągu tygodnia odwiedza je nawet pół miliona osób. Podczas imprezy swoje produkty prezentuje blisko 3 tysiące firm z niemal 50 krajów świata.

Produkty Metal - Fachu są obecne w ponad 30 państwach, w których działa blisko 80 przedstawicielstw handlowych. Około 30 procent całej produkcji trafia na eksport. Jak zaznacza przedstawiciel spółki to zatem kolejna, znakomita okazja, aby zaprezentować zagranicznym kontrahentom swoje wyroby ale też znaczne wyróżnienie i szansa na kolejne, międzynarodowe kontrakty. - Obecność w Hanowerze to zarazem możliwość poznania najnowszych trendów i innowacji wdrażanych przez największe firmy na świecie – podkreśla Andrzej Kolędo.

Stoisko Metal – Fachu będzie się znajdowało pod numerem B10 w hali nr 27.

 

 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. kwiecień 2024 05:29