– Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i cieszymy się, że możemy świętować 15 lat istnienia firmy Swimer – mówi Łukasz Otremba.Swimer
StoryEditorWiadomości z branży

Polska firma Swimer świętuje 15 lat istnienia

18.05.2023., 09:00h
Przemysław StaniszewskiPrzemysław Staniszewski
24 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Zbiornika do Magazynowania. Dla toruńskiej firmy Swimer tegoroczna data ma szczególne znaczenie, ponieważ właśnie w tym dniu, dokładnie 15 lat temu, z inicjatywy Łukasza Otremby, firma rozpoczęła działalność.

Nagrody i wyróżnienia dla produktów Swimer potwierdzaja ich wysoką jakość

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i cieszymy się, że możemy świętować 15 lat istnienia firmy Swimer – mówi Łukasz Otremba. – Nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, a nagrody i wyróżnienia, które zdobyliśmy, potwierdzają ich wysoką jakość i renomę na rynku. Mimo że osiągnęliśmy już wiele, jesteśmy świadomi, że ciągle jest wiele do zrobienia. Dlatego w dalszym ciągu skupiany się na rozwoju naszych produktów i zdobywaniu nowych rynków, aby móc sprostać wymaganiom klientów i rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Łukasz Otremba podziękował również pracownikom, klientom i przyjaciołom firmy za wkład w jej rozwój.

Zawsze wyznacznikiem dla firmy jak nasza są takie wartości jak wykwalifikowana kadra, wysoka jakość produktów, długofalowy stabilny rozwój oraz wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Stawiamy również na innowacyjność oraz nowoczesny design swoich produktów – dodaje założyciel firmy.

image

– Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i cieszymy się, że możemy świętować 15 lat istnienia firmy Swimer – mówi Łukasz Otremba.

FOTO: Swimer

Jakie zbiorniki znajdują się w ofercie marki Swimer?

Swimer specjalizuje się w produkcji polietylenowych zbiorników służących do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, AdBlue, wody, nawozów płynnych, wszelkich płynów oraz środków chemicznych. Zbiorniki są w pełni bezpieczne i trwałe, nie odkształcają się, nie korodują, nie wchodzą w reakcję z płynami w nich przechowywanymi. Ich jakość została już potwierdzona Znakiem Bezpieczeństwa KRUS. Firma zdobyła już wiele nagród i wyróżnień, m.in. godło Teraz Polska oraz znak jakości Made in Toruń. W 2015 roku jej zbiorniki Tank ECO-Line zostały nagrodzone złotym medalem Targów Kielce za produkt bezpieczny dla środowiska dla małych i średnich gospodarstw. W 2018 roku założyciel firmy Łukasz Otremba uzyskał tytuł Wzorowego Agro Przedsiębiorcy RP w konkursie organizowanym przez Agro Biznes Klub. W tym samym roku podczas targów Agrotech Kielce, firma Swimer otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za wysoką jakość produkowanych dla rolnictwa wyrobów z tworzyw sztucznych.

image

Swimer sprzedaje swoje produkty do prawie 30 krajów świata, w tym do takich odległych krajów jak Tanzania.

FOTO: Swimer

Nasze produkty wielokrotnie przechodzą drobiazgowe badania i testy wykonywane przez certyfikowane laboratoria i prestiżowe instytuty. Wszystko po to, by zapewnione zostało bezpieczeństwo korzystających ze zbiorników rolników, ich rodzin, używanych maszyn oraz środowiska naturalnego – mówi Przemysław Bochat, dyrektor ds. relacji z klientami w firmie Swimer. – Nasza firma posiada wszystkie uprawnienia do realizacji oferowanych usług i dostarczanych urządzeń – wszystkie nasze produkty są produkowane zgodnie z Dyrektywą Maszynową obowiązującą w UE. Dla zbiorników do oleju napędowego posiadamy Znak Bezpieczeństwa KRUS. Dysponuje też własnym zapleczem projektowo-konstrukcyjnym, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowników.

Swimer planuje dalszy rozwój i wprowadzenie nowych produktów do swojej oferty

Zapowiada, że jubileuszowy rok będzie dla firmy czasem wielu wyzwań i okazji do świętowania sukcesów. Swimer sprzedaje swoje produkty do prawie 30 krajów świata, w tym do takich odległych krajów jak Tanzania.

image

Firma Swimer produkuje m.in. jednopłaszczowe zbiorniki do magazynowania nawozów płynnych (np. RSM-u) o pojemności 22 000 litrów

FOTO: Przemysław Staniszewski

Przemysław Staniszewski

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 18:25