950 zł – taka jest aktualnie promocyjna cena brutto urządzenia Rapitronics UT350-GPSPrzemysław Staniszewski
StoryEditorNowinki techniczna dla rolników

Prędkościomierz z anteną GPS

14.10.2023., 15:00h
W ofercie firmy Rapitronics pojawił się uniwersalny prędkościomierz z licznikiem hektarów UT350-GPS. Co w nim jest wyjątkowego?

Z tym urządzeniem nawet pracując sześćdziesiątką da się zliczać hektary

To, że posiada 3,5-calowy dotykowy kolorowy wyświetlacz, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu Nie trzeba nic w nim kalibrować, bo prędkość podawana z dokładnością do 0,1 km/h jest pobiera z odbiornika GPS. Nie ma dzięki temu konieczności montażu czujników przy kołach. A montaż sprowadza się jedynie do zamocowania w kabinie urządzenia z wykorzystaniem dołożonego uchwytu na przegubie kulowym, podpięcia przewodów oraz ustawienia anteny GPS na dachu – mówi Radosław Pietrzkowski, właściciel firmy Rapitronics.

Urządzenie może działać tak, że będzie wstrzymywało liczenie hektarów po uniesieniu maszyny. Będzie to możliwe po podłączeniu czujnika TUZ. Posiada też wbudowaną funkcję redukcji aktywnej szerokości roboczej co 20 procent. Dodatkowo istnieje możliwość zaprogramowania minimalnej i maksymalnej prędkości jazdy, po przekroczeniu której uruchomi się alarm dźwiękowy.

image

950 zł – taka jest aktualnie promocyjna cena brutto urządzenia Rapitronics UT350-GPS

FOTO: Przemysław Staniszewski

Przemysław Staniszewski

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 09:23