Rolnictwo precyzyjne podczas Dni Otwartych w John DeereJohn Deere/Canva
StoryEditorDni Otwarte John Deere

Rolnictwo precyzyjne podczas Dni Otwartych w John Deere

31.05.2024., 14:30h
Rolniku, weź udział w Dniach Otwartych John Deere Wiosna 2024 i poznaj najnowsze technologie oraz ich praktyczne zastosowanie. Sprawdź, kiedy możesz uczestniczyć w wydarzeniu.

Joh Deere zaprasza na Dni Otwarte

Dni Otwarte John Deere Wiosna 2024 to niepowtarzalna okazja dla rolników do przetestowania najnowszych rozwiązań technologicznych oraz przeprowadzenia rozmów z ekspertami dealerów. „Technologia – jakie to proste” to hasło tegorocznych spotkań, podczas których poruszone zostaną kwestie dotyczące praktycznego podejścia do nowych technologii oraz ich zastosowania i użyteczności w rolnictwie.

Oszczędność czasu i precyzja w jednym podczas Dni Otwartych John Deere Wiosna 2024

Rolnicy, którzy zdecydują się na udział w Dniach Otwartych John Deere Wiosna 2024, nie tylko zapoznają się z podstawami rolnictwa precyzyjnego, ale również przyjrzą się bliżej Data Sync Setup, która umożliwia synchronizację danych w czasie rzeczywistym, oszczędność czasu, zwiększenie precyzji i efektywności pracy oraz uniknięcie kosztownych błędów na polu. Uczestnicy spotkań zdobędą wartościowe umiejętności z obszaru rolnictwa precyzyjnego i zarządzania polami. Nauczą się tworzyć granice pola, ścieżki naprowadzania i znaczniki, a także tworzyć mapy aplikacyjne z Operations Center i poprzez inne systemy.

– Korzystanie z map aplikacyjnych pozwala indywidulnie podejść do różnych obszarów tego samego pola, poprzez precyzyjne określenie odpowiednich dawek wysiewu, nawożenia lub środków ochrony roślin właściwych dla każdej strefy pola, biorąc pod uwagę poziom jej produktywności. Takie podejście pozwala zarówno zaoszczędzić stosowane produkty, jak i zwiększyć wydajność plonów poprzez maksymalizację wykorzystania potencjału zróżnicowanego pola – mówi Piotr Ziemecki z John Deere Polska.

Jakie maszyny będą omawiane podczas Dni Otwartych John Deere Wiosna 2024?

Podczas Dni Otwartych John Deere Wiosna 2024 zostaną zaprezentowane:

  • kompaktowe maszyny serii M700(i),
  • opryskiwacze zaczepiane klasy premium z serii R700i, model M900 (i),
  • seria R900i łącząca wysoką dokładność aplikacji z technologiami rolnictwa precyzyjnego.

Podczas warsztatów uwaga uczestników będzie skupiana na praktycznych aspektach codziennej obsługi, w tym: aktywnej pauzie i prawidłowym rozcieńczaniu środków ochrony roślin.

Jakich zmian możemy się spodziewać w szeroko docenianym modelu ciągnika 6R250? Co się składa na sprawność tej maszyny?

Eksperci John Deere omówią szczegółowe różnice pomiędzy modelami z lat 2023 i 2024, wskazując na najbardziej nowoczesne, skuteczne rozwiązania, które warto zastosować w swoim gospodarstwie.

Uczestnicy Dni Otwartych John Deere Wiosna 2024 dowiedzą się, jakie zmiany wprowadzono w ciągnikach z serii 7R będących jednymi z najbardziej luksusowych na rynku. Omówiona zostanie również nowa opcja klasy premium.

– Reaktywny układ kierowniczy pozwala na jeszcze wygodniejsze i bardziej precyzyjne utrzymanie toru jazdy, komfortowe wchodzenie w zakręty oraz poruszanie się na rondach i klasycznych skrzyżowaniach na drogach publicznych. Dzięki temu rozwiązaniu, dostępnemu teraz we wszystkich ciągnikach serii 7, poprowadzimy ciągnik na podobieństwo samochodu osobowego – wyjaśnia Szymon Kaczmarek John Deere Polska.

Kiedy są Dni Otwarte John Deere Wiosna 2024?

Dni Otwarte John Deere Wiosna 2024 będą trwały od maja do lipca 2024 r. Więcej informacji na temat udziału w wydarzeniu można uzyskać w:

  • Wanicki Serwis,
  • PHP Agro-Efekt,
  • AGRO-SIEĆ Maszyny,
  • FRICKE Maszyny Rolnicze.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: John Deere

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 08:10