Sękacze od Justyny z ”Rolnicy. Podlasie”Canva/Facebook (zrzut ekranu Justyna i Łukasz Maciorowscy, Gospodarstwo Rolne Ciemnoszyje
StoryEditorRolnicy. Podlasie

Justyna z „Rolnicy. Podlasie” sprzedaje sękacze własnej roboty. Cena? Nawet 300 zł

14.12.2023., 15:30h
Justyna Maciorowska z programu „Rolnicy. Podlasie” zaprasza do przedświątecznego zakupu podlaskich sękaczy, które własnoręcznie przygotowuje w domu. Ciasta wyglądają przepysznie i są pięknie zapakowane. Gdzie można kupić sękacz Justyny z „Rolnicy. Podlasie”?

Kim jest Justyna Maciorowska z „Rolnicy. Podlasie”?

Justyna i Łukasz Maciorowscy są uczestnikami programu „Rolnicy. Podlasie”. We wsi Ciemnoszyje wspólnie prowadzą gospodarstwo rolne nastawione na produkcję mleka. Poza hodowlą bydła małżeństwo utrzymuje również liczne stado kur. Jak przyznała Justyna w jednym z odcinków „Rolnicy. Podlasie”, ilość jajek znoszonych przez kury trudno było zagospodarować, wtedy zrodził się pomysł wypiekania sękaczy.

Sękacze od Justyny Maciorowskiej z „Rolnicy. Podlasie”

Maciorowscy mają w swoim gospodarstwie ok. 150 kur. To mąż Justyny wpadł na pomysł ich hodowania i jak przyznaje rolniczka, trudno było potem zjeść wszystkie jajka przez nie znoszone. Sękacz jest tradycyjnym, podlaskim sposobem na przechowanie jaj, dlatego małżeństwo zakupiło maszynę do wypieku tego ciasta.

Ile kosztują sękacze od Justyny z „Rolnicy. Podlasie”?

Justyna z „Rolnicy. Podlasie” nie tylko występuje w programie, ale również aktywnie prowadzi Tik Toka, na którym udostępnia relacje z życia w gospodarstwie i na wsi. Rolniczka co roku zachęca również do zakupu jej sękaczy w wersji świątecznej. Jak się okazuje, istnieje również możliwość zamówienia wysyłki sękaczy.

Ceny, w jakich można zakupić podlaski przysmak od Justyny z „Rolnicy. Podlasie” są następujące:

Z odbiorem własnym:

  • sękacz tradycyjny – 200 zł,
  • sękacz świąteczny – 250 zł.

Za pośrednictwem przesyłki na terenie kraju:

  • sękacz tradycyjny – 250 zł + koszt wysyłki,
  • sękacz świąteczny – 300 zł + koszt wysyłki.

Jak informuje rolniczka na swoim koncie na FB, każdy z sękaczy waży 1,5 kg, a ich wysokość wynosi 30 cm.

Jak zamówić sękacz od Justyny z „Rolnicy. Podlasie”?

Zamówienia na sękacze tradycyjne, jak i świąteczne, pięknie przystrojone i oblane smakowitą polewą, można składać za pośrednictwem SMS, który należy wysłać na numer 605 – 089 – 658. Po wysłaniu wiadomości, klient otrzyma informację zwrotną z instrukcją postępowania umożliwiającą zamówienie ciasta.

Czy sękacze Justyny z „Rolnicy. Podlasie” są smaczne?

Jak wynika z komentarzy osób, które już wcześniej kupowały sękacze rolniczki, zamieszczonych pod postem informującym o rozpoczęciu sprzedaży, nie tylko wyglądają smakowicie, ale również są smakowite.

image
Rolnicy. Podlasie

Groźne kolczykowanie bydła u Andrzeja z „Rolnicy. Podlasie”. Byki niemal stratowały Agnieszkę

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Facebook/Justyna i Łukasz, Gospodarstwo Ciemnoszyje

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
26. maj 2024 14:56