Lewandowski wydoi krowy? Fit Farmer ma pracę dla polskich piłkarzy [WIDEO]Łączy nas piłka/TikTok FitFarmer screen/Canva
StoryEditorHit Internetu!

Lewandowski wydoi krowy? Fit Farmer ma pracę dla polskich piłkarzy [WIDEO]

28.06.2024., 18:03h
Lewandowski, Frankowski i Probierz będą pracować w oborze? Znany TikToker Fit Farmer zaprosił polskich piłkarzy do swojego gospodarstwa. Jego zdaniem dojenie i karmienie krów pomoże im "odzyskać serce do walki".

Rolnik zagania polskich piłkarzy do pracy w oborze

Łopata dla Lewandowskiego, widły dla Frankowskiego i szypa dla Probierza. Znany TikToker Fit Farmer, czyli Sebastian Staniewski, rolnik z Wielkopolski już znalazł zajęcie dla polskich piłkarzy po tym, jak z hukiem odpadli z mistrzostw Europy. Zaprasza ich do swojego gospodarstwa! 

Na filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych rolnik w zabawny sposób zwraca się do zawodników z drużyny Michała Probierza, by podjęli się pracy w jego oborze, skoro i tak nie mają teraz innego zajęcia.

- Może u mnie w oborze chłopaki odzyskają serce do walki? – zastanawia się rolnik. A że ma kilkaset sztuk bydła, to pracy jest aż nadto - i przy dojeniu, i przy karmieniu, i przy czyszczeniu. Dlatego każdemu piłkarzowi Staniewski już przydzielił zajęcie i narzędzia. Lewandowski dostał łopatę, Buksa grabie, Frankowski i Piątek widły, a trener szypę. Mają sprzątnąć oborę, nakarmić krowy, a potem je wydoić.  

- Mistrzostwa Europy się skończyły i wasze rządy też się skończyły, chłopoki. Lewandowski - proszę bardzo, Buksa - proszę bardzo, Frankowski, zapraszam, dla Ciebie są widły. Ale mamy jeszcze coś dla trenera! W tym ładnym stroju, ładnym garniturze, proszę bardzo nowa szypa, żeby pasowała do stroju! Piątek, proszę bardzo. Lecimy! Tu chłopaki “nie ma lipy”! Do wydojenia i do karmienia – rozkazuje wesoło rolnik.

"Do tego sprzętu instrukcje obsługi, bo popsują"

Filmik spotkał się z bardzo ciepłą reakcją ze strony internautów. Szeroko komentowali pomysł FitFarmera i radzili mu, żeby do tych wideł i łopat dołożył instrukcje obsługi, bo nie wiadomo czy kadra narodowa umie posługiwać się takimi sprzętami.

- Do tego sprzętu instrukcje obsługi, bo popsują – napisał jeden z widzów.

- Pozytywny z ciebie człowiek masz super pomysły – skomentował inny Internauta. A jeszce inny ocenił, że „taki trening im się przyda”.

image
Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Rolnicy Podlasie w swoim żywiole. Zgrabiarkę naprawia siekierą! [WIDEO]

Kamila Szałaj

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. lipiec 2024 22:24