StoryEditorWiadomości rolnicze

Agrochem Puławy będzie sprzedawać nawozy dolistne i specjalistyczne Compo Expert

16.01.2023., 10:01h
Agrochem Puławy, który jest jednym z liderów w dystrybucji nawozów w Polsce połączy ł siły z Compo Expert - międzynarodowym producentem nawozów dolistnych i specjalistycznych. Dzięki tej współpracy Agrochem Puławy od 2023 roku jest wyłącznym dystrybutorem produktów Compo Expert w Polsce. Tym samym produkty dotrą do szerszego grona odbiorców, głównie w sektorze ogrodniczo-sadowniczym.

Compo Expert, jest jedną ze spółek należących do Grupy Azoty, którą nasz polski potentat przejął w 2018 roku. 

Dzięki współpracy obu podmiotów portfolio produktowe Agrochem Puławy powiększy się o wysokiej jakości:

  • nawozy granulowane z inhibitorem nitryfikacji,
  • nawozy dolistne,
  • nawozy specjalistyczne,
  • biostymulatory,
  • produkty poprawiające kondycję gleby.

Bogata oferta Compo Expert

Compo Expert należy do czołowych światowych producentów nawozów specjalistycznych dostępnych w 100 krajach świata. Swoje biura sprzedaży Compo Expert posiada aż w 22 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, a także w Azji i Afryce. Produkcja odbywa się w czterech własnych fabrykach w Krefeld (Niemcy), La Vall d‘Uixó (Hiszpania), Deinze (Belgia) i Patras (Grecja).

Oferta nawozów od Compo Expert stanowi flotę bezpiecznych produktów do produkcji owoców, warzyw, upraw polowych, do utrzymania muraw sportowych, terenów rekreacyjnych i zieleni publicznej, a także szkółek i roślin ozdobnych. 

Współpraca Agrochem Puławy i Compo Expert dla fachowego wsparcia rolników

Decyzja o włączeniu produktów Compo Expert do oferty Agrochem Puławy z opcją wyłączności na terenie Polski to naturalny krok w kierunku rozwoju portfolio produktowego wiodącego dystrybutora nawozów w Polsce, który jest częścią Grupy Azoty. Połączone siły sprzedażowe dwóch spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej oraz fachowe doradztwo techniczne to gwarancja zachowania wysokiego standardu usług i produktów, które dostarczamy rolnikom – podkreśla Tomasz Hryniewicz, Wiceprezes Zarządu Grupa Azoty S.A., Prezes Zarządu Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał na podstawie inf. prasowej Agrochem Puławy
fot. pixabay

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. lipiec 2024 04:40