StoryEditorPolicja

30 tys. złotych nagrody za pomoc w odzyskaniu skradzionego ciągnika

11.01.2021., 16:01h
Rolnikowi z Podlasia złodzieje ukradli ciągnik rolniczy. Traktora szuka policja, ale także rodzina rolnika na własną rękę poszukują ciągnika, który został skradziony w tuż po świętach Bożego Narodzenia. Poszkodowani oferują nagrodę za pomoc w odnalezieniu pojazdu.

Złodzieje ukradli ciągnik rolniczy Same z gospodarstwa na Podlasiu

Rolnik z miejscowości Jabłoń-Śliwiwo (woj. podlaskie) został okradziony w czasie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem. Złodzieje włamali się do pomieszczenia gospodarczego, w którym znajdowały się drobne rzeczy, elektronarzędzia oraz ciągnik rolniczy Same Explorer 95+ szary tur Stoll Najbardziej dotkliwym dla rolnika jest kradzież ciągnika. 

Nagroda za pomoc w odnalezieniu maszyny rolniczej

Rodzina gospodarza ma nadzieję, że uda się odzyskać skradziony ciągnik. Liczą, że hojna nagroda finansowa dla osoby, która wskaże miejsce, w którym został ukryty skradziony ciągnik, znacznie skróci czas poszukiwania maszyny. Rodzina rolnika oferuje 30 tys. zł nagrody.

Apel na Facebooku i poszukiwania ciągnika

Pani Weronika Pruszczyńska, córka poszkodowanego rolnika, za pomocą mediów społecznościowych nagłośniła całą przykrą sytuację, która spotkała jej ojca. Rodzina ma nadzieję, że informacja o nagrodzie oraz apel na kanałach społecznościowych przyczyni się do odszukania pojazdu.

Jednocześnie rodzina na własną rękę, obok działań prowadzonych przez policję, stara się odszukać skradziony pojazd.
Wszelkie osoby, które mają wiedzę, gdzie może znajdować się skradziony ciągnik proszone są o kontakt pod numerem telefonu 608 584 829.


UWAGA! UWAGA! W przerwie miedzy świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem został skardziony traktor SAME EXPLORER 95+...

Opublikowany przez Wiktorię Pruszyńską Piątek, 1 stycznia 2021

Michał Czubak
Fot. facebook.com/Wiktoria Pruszyńska

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. maj 2024 23:56