StoryEditorWypadek

Kia staranowała ciągnik. Ursus przewrócił się na bok

15.01.2023., 12:01h
Jedna osoba została ranna. To 55-letni traktorzysta, który uczestniczył w wypadku tuż przy swoim domu. Gdy zjeżdżał ciągnikiem w kierunku zjazdu, w jego bok wbił się samochód osobowy.

Gostynin. Osobówka staranowała ciągnik rolniczy. Traktorzysta zabrany do szpitala

W czwartek, 12 stycznia rano na ul. Krośniewickiej w Gostyninie (woj. mazowieckie) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego i samochodu osobowego. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala. Służby informację o wypadku otrzymały około godziny 8 rano. Gdy dotarli na miejsce zauważyli ciągnik rolniczy na boku oraz rozbity samochód osobowy kilkanaście metrów dalej.

Ona wyprzedzała, on skręcał na posesję

Okoliczności i wina za spowodowanie zderzenia są wyjaśniane przez policjantów. Na ten moment ustalono, że do zderzenia pojazdów doszło w chwili, gdy kierujący Ursusem wykonywał manewr skrętu w lewo na teren posesji. W tym samym czasie 30-letnia kierująca osobówką wykonywała manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego.

Ciechanów. Zderzenie auta z traktorem

W środę 11 stycznia w Młocku (woj. mazowieckie) w godzinach wieczornych doszło do zderzenia Johna Deere’a z osobowym oplem corsa. Ciągnikiem poruszała się 53-latka z pasażerem. Samochodem osobowym jechała wyłącznie kierująca 46-letnia kobieta.
Kobieta z osobówki z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciągnikiem rolniczym. Była trzeźwa.
Jej sprawą zajmie się sąd.
Michał Czubak
Fot. OSP Młock
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. maj 2024 02:24