StoryEditorkonkurs

Krótki Quiz o żniwach. Dla prawdziwego rolnika będzie prosty

16.07.2021., 19:07h
Blisko, coraz bliżej. Za chwilę żniwa rozkręcą się na całego, a żeby Was dobrze nastroić do nich to mamy dla Was nowy Quiz rolniczy. Dwa pytania są proste, a jedno dużo mniej. Ale możecie liczyć na małą podpowiedź. Kto podejmie wyzwanie?

Wiesz jakie maszyny rolnicze wykorzystywane były i są w żniwa?

Żeby uporać się z najnowszym Quizem rolniczym Tygodnika Poradnika Rolniczego wystarczy mieć wiedzę dotyczącą maszyn rolniczych, które służą do zbioru zboża lub takich narzędzi, które kiedyś rolnicy używali do młócenia zboża już w stodole na klepisku .

Ale żeby nie było aż tak banalnie prosto to jedno pytanie dotyczy rzepaku. I tu mała podpowiedź – żeby udzielić poprawnej odpowiedzi warto przeczytać ten artykuł:
Czy zbiory rzepaku będą rekordowe?
Jak zawsze polecamy także wykazać się kreatywnością i dokończyć w ciekawy sposób zdanie: „Gdy siedzę w kombajnie to...”.

 

Można wygrać czapeczkę TPR

Mamy także nagrody dla osób, które poprawnie odpowiedzą na pierwsze 3 pytania, a na czwarte odpowiedzieć jak najbardziej kreatywnie. Nagroda w postaci czapeczki Tygodnika Poradnika Rolniczego trafi do 3 osób wytypowanych przez komisję konkursową.

Na Wasze odpowiedzi w Quizie czekamy od 16 do 29 lipca 2021 roku. Żeby wziąć udział w Quizie należy wypełnić poniższy formularz. Powodzenia!

 

Jeśli nie chcesz wziąć udziału w Quizie, ale chciałbyś mieć czapkę TPR, możesz ją kupić w agrrsklep.pl
Paweł Mikos
Fot. Paweł Mikos

Przeczytaj Regulamin konkursu.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. kwiecień 2024 13:24