StoryEditorWypadek

MAKABRA na Podkarpaciu! 63-latek śmiertelnie wkręcony w WOM

01.03.2023., 07:03h
Tragiczny wypadek podczas prac polowych w Krzeszowie Górnym (woj. podkarpackie). Do zdarzenia doszło wcześniej, jednak dopiero około południa o wypadku zostały poinformowane służby.

Nisko. Wypadek podczas prac w gospodarstwie

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę na terenie gminy Harasiuki (woj. podkarpackie). Z informacji, jakie wg zgłoszenia miały dotrzeć do służby, wynikało, że 63-latek został poważnie ranny podczas prac polowych.

Na miejsce skierowano karetkę pogotowia oraz strażackie zastępy. W gotowości był również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po dojeździe służb okazało się, że na ratunek dla poszkodowanego jest już za późno.

63-latek został wciągnięty przez WOM

Na miejscu zastano poszkodowanego, który nie dawał oznak życia. Po sprawdzeniu parametrów i w oparciu o ustalenia obrażeń, jakich doznał 63-letni rolnik, odstąpiono od czynności ratowniczych. Sprawą zajmuje się policja.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 63-latek w trakcie wykonywania prac polowych podczas obsługi uruchomionej maszyny podpiętej do ciągnika rolniczego, doznał obrażeń. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować – podaje oficer prasowy KPP Nisko.

Michał Czubak
Fot. OSP Harasiuki

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
02. marzec 2024 08:20